ندای البرز
جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۰:۰۴ 2018 Feb 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10389
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۲
 •   
  اکنون از گوشه و کنار شهرداری برازجان خبر می رسد که در این گرداب مالی شهرداری یکی از مدیران که عضو هیئت مدیره یکی از سازمان های تابع نیز هست حقوقی بالغ بر 160 میلیون ریال دریافت کرده است!

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز،  به نقل ا ز“سپاس”شهرداری برازجان این روزها حال و روز خوشی ندارد و با مشکلات مالی عدیده ای دست و پنجه نرم می کند. کارمندان و کارگران نیز گاهی نسبت به این موضوع اعتراض هایی دارند که کم و بیش آن را به مدیران ارشد شهرداری گوشزد می کنند.

  البته به دلیل عدم مدیریت مناسب شهرداری و سازمان های متبوع، اخیرا کارگران فضای سبز شهرداری دست به تحصن زدند تا شاید کسی فکری به حال حقوق عقان ب افتاده آنان کند.

  اکنون از گوشه و کنار شهرداری برازجان خبر می رسد که در این گرداب مالی شهرداری یکی از مدیران که عضو هیئت مدیره یکی از سازمان های تابع نیز هست حقوقی بالغ بر ۱۶۰ میلیون ریال دریافت کرده است!

  البته هر چقدر فیش حقوقی را زیر و رو کنید نمی توانید متوجه شوید که این حقوق به چه دلیل تا این حد افزایش پیدا کرده است.

  حال سوالات و ابهام هایی که مطرح می شود؛

  1. با توجه به اینکه این سازمان به صورت هیئت مدیره ای اقدامات و برنامه های خود را تنظیم و عمل می کند، آیا هیئت مدیره در خصوص این افزایش حقوق، مصوبه ای داشته است؟
  2. اگر افزایش چند برابری حقوق به دلیل پرداخت حق ماموریت و یا هزینه حمایتی یا هر عنوان دیگری بوده است، چرا در فیش ذکر نشده؟
  3. نکته دیگری که مطرح است که آیا شخص شهردار از چنین حقوقی با خبر است یا خیر؟! اگر اطلاع داشته باشد که پسندیده است نسبت روشن سازی افکار عمومی و ذهنیت دیگر کارمندان پاسخگو باشد. در غیر این صورت می توان بی اطلاعی شهردار از تراکنش های مالی و پرداخت حقوق ها را نوعی ضعف در عملکرد دانست و در صدد رفع آن بر آمد.

  در ادامه فیش حقوقی کارمند مربوطه را ملاحظه می نمایید.

  در ضمن یادآوری می شود این رسانه بنا به وظیفه خود آماده دریافت هر گونه پاسخ و توضیح از سوی شهرداری برازجان است.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">