ندای البرز
پنج شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۹:۰۳ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 19833
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۶
 •   
  فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد:
  فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: ساعتی پیش در عملیات موفق پلیسی در شهر اراک قاتل فراری جنایت خونبار امروز دستگیر شد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز سردار کیومرث عزیز با اشاره به آخرین جزئیات دستگیری قاتل فراری در اراک اظهار داشت: به دنبال وقوع حادثه تیراندازی خونبار در اراک از همان ساعات اولیه تیم‌های تخصصی پلیس دستگیری این متهم را در دستور کار تیم‌های بررسی خود قرار داد.

  وی افزود: به دنبال این عملیات ضربتی متهم فراری که متواری شده بود اجازه خروج از شهرستان را نیافته و در یک عملیات موفق پلیسی در یکی از خیابان‌های شهر اراک دستگیر شد.

  عزیزی بیان کرد: در حال حاضر تحقیقات از متهم توسط پلیس در حال انجام است.

  فرمانده انتظامی استان مرکزی با رد شایعه کشته شدن یک نفر دیگر گفت: این که متهم در یک نقطه دیگر نیز اقدام به قتل کرده و آمار جنایات او به ۷ نفر رسیده کذب محض است.

  وی افزود: از رسانه‌ها و مردم درخواست داریم اخبار دقیق را از مراجع قانونی ذیصلاح دریافت کنند.

  به گزارش ‌تسنیم، صبح امروز بر اثر تیراندازی خونبار در شهر اراک ۶ نفر کشته و ۳ نفر زخمی شدند.

  ‌این دو حادثه ساعت ۵:۴۵ صبح امروز در خیابان طالقانی (با ۳ کشته و ۲ زخمی)، ۶:۴۶ صبح در خیابان سی‌متری فوتبال (۲ کشته و ۲ زخمی) اتفاق اقتاده که تاکنون ۶ نفر کشته و ۳ نفر زخمی در این حادثه به‌جای مانده است و گویا در این حادثه ضارب دو خانواده را در انتقام‌جویی مورد حمله قرار داده است.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">