ندای البرز
چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۶:۵۴ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 6942
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۹
 •   
  معاون فرماندار شهرستان البرز:
  معاون فرماندار شهرستان البرز در کمیسون مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در امروزه دشمنان نظام با حیله، هجمه فرهنگی و جنگ نرم از طریق قاچاق کالا و ارز وارد پیکار شده اند.

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، کمیسون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان البرز با حضور مسئولان و نماینده ادارات و نهاد های عضو در سالن جلسات فرمانداری البرز برگزار شد.

  در این جلسه ، نصیری معاون فرماندار شهرستان البرز گفت: امروز باید اقتدار و صلابتی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه جانفشانی و رشادت شهدای والا مقام، رزمندگان و جانبازان به دست آورده حفظ و با برنامه ریزی های دقیق و بروز به نسل سوم انقلاب و نسل های آینده منتقل شود.

  نصیری در ادامه پدیده قاچاق کالا و ارز در جمهوری اسلامی ایران را ادامه سناریوی استکبار جهانی بر ضد نظام مقدس ایران عنوان کرد و افزود: دشمنان نظام که طی سالهای متمادی با نقشه های مختلف در صدد رویارویی با نظام برآمده و هربار ناکام مانده اند، در حال حاضر با حیله،هجمه فرهنگی و جنگ نرم از طریق قاچاق کالا و ارز وارد پیکار شده اند.

  معاون فرماندار شهرستان البرز بر لزوم همکاری و هماهنگی تمامی دستگاه های عضو کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکید نموده و اضافه کرد: هم اکنون برنامه ها و طرح های مناسبی در این خصوص در حال اجراست که باید با برنامه ریزی های کارشناسی در جلسات کمیسیون نقاط ضعف آنها برطرف شود.

  در ادامه این جلسه اعضای کمیسیون در خصوص پیگیری و روند پیشرفت مصوبات جلسات قبلی به بحث و گفت و گو پرداختند.

  گفتنی است، پدیده قاچاق کالا در کشور ما، علاوه بر آثار سوء اقتصادی به عنوان یک چالش اقتصادی و اجتماعی حائز اهمیت بوده و این پدیده علاوه بر اینکه به عنوان یک تهدید جدی بر سر راه تجارت آزاد است، هزینه های زیادی نیز بر بدنه اقتصادی کشور تحمیل می کند .

  قاچاق کالا از یک سو درآمدهای گمرکی و مالیاتی دولت را کاهش می دهد و از طرفی سبب خروج بی حاصل ارز ، فرار گسترده سرمایه ، افزایش بیکاری ، کاهش تولیدات صنعتی داخلی و … می شود.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">