ندای البرز
پنج شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۶:۱۸ 2018 Apr 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17752
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۳
 •   
  وزیر کشور:
  وزیر کشور گفت: قرارگاه خاتم‌الانبیاء جزء یادگاران و هدیه الهی خدا به نظام جمهوری اسلامی ایران در بعد فنی و تکنولوژی است که با بهره‌مندی از نیروهای باانگیزه کارها را با بهره‌بری بالا و رعایت زمانبندی و استانداردهای فنی به انجام می‌رسانند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، تقاطع غیر‌همسطح قدس صبح امروز(پنجشنبه) با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و جمعی از مسئولان استانی افتتاح شد.
  عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در آیین افتتاح تقاطع غیر‌همسطح قدس اظهار کرد: این پروژه با توجه به مدت زمان اجرای آن، اقدام بسار مهمی است که باید خدا را از این بابت شکر کنیم.
  وی افزود: هم‌اکنون کشور درحوزه تکنولوژی کارهای عمرانی و فنی جایگاه مناسبی در دنیا دارد و به لطف خدا همه تلاش‌ها به نتیجه رسیده و شاهد هستیم که کشور در مسیر رشد، توسعه و تعالی در همه ابعاد قرار گرفته است.
  وزیر کشور خاطرنشان کرد: کشور در حوزه امنیت، علمی و فنی از وضعیت مناسبی برخوردار است و در عرصه اقتصادی نیز با طرح اقتصاد مقاومتی در مسیرخوبی قرار دارد.
  وی با اشاره به تلاش‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه در مسیر رشد و توسعه کشور بیان کرد: قرارگاه خاتم‌الانبیاء جزء یادگاران و هدیه الهی از سوی خدا به نظام جمهوری اسلامی ایران در بعد فنی و تکنولوژی است که با بهره‌مندی از نیروهای باانگیزه کارها را با بهره‌بری بالا و رعایت زمانبندی و استانداردهای فنی به انجام می‌رسانند.
  رحمانی فضلی تصریح کرد: دولت تدبیر و امید نظر مثبتی به قرارگاه خاتم داشته و قراردادهای زیادی در حوزه‌های نفت، سدسازی، پل سازی، راه سازی و راه‌آهن و همه امور با این مجموعه دارد.
  وی عنوان کرد: باید همه فعالیت‌های حوزه اقتصادی که نتیجه و برآیند آن رشد و توسعه اقتصادی است را مهم بدانیم و اقدامات لازم را با وحدت و انسجام بین مدیران استانی با سرعت و قدرت بیشتری پیش ببریم.
  وزیر کشور ادامه داد: در سطح کلی هماهنگی خوبی در سطح استان بین همه مسئولین وجود دارد که شکرانه این نعمت خدمت به مردم است و هرگونه سستی و کاستی در واقع کفران نعمت به شمار می‌آید.
  وی عنوان کرد: خوشبختانه گام‌های استواری در استان برداشته شده که امیدواریم با انجام پروژه‌ها با سرعت و قدرت بیشتر و همچنین انجام حجم بالایی از فعالیت‌های اقتصادی در عرصه اقتصاد مقاومتی موفق باشید.
  وی در پایان بیان کرد: در این مقطع همه استان‌ها وارد مسابقه در خیرات شدند و کار خیر در این مرحله، حرکت در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی است که امیدواریم قزوین از پرچم داران اصلی این رقابت خیر بوده و منشا اثر بسیار برای مردم استان و کشور باشد.

  منبع: صبح قزوین
  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">