ندای البرز
سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۷:۳۲ 2018 Feb 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23119
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
 •   
  رییس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری:
  رییس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری گفت: عملکرد ورزشکاران قزوین در رشته آفرود مطلوب بوده و این استان از استان های سرآمد در این رشته محسوب می شود.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیل ندای البر زبه نقل از برنا، صیدانلو رییس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری در حاشیه برگزاری مجمع انتخاباتی هیات اتومبیلرانی و موتورسواری قزوین با اشاره به جایگاه ویژه قزوین در این رشته اذعان کرد: باتوجه به عملکرد مطلوب استان قزوین در رشته اتومبیلرانی و موتورسواری و میزبانی این استان از مسابقات مختلف می توان گفت این استان جایگاه مناسبی در سطح کشور دارد.

  صیدانلو خواستار تلاش همگانی برای جبران کمبودها شد و افزود: نبود پیست تخصصی تنها مشکل استان قزوین نیست بلکه این معظل متوجه اکثر استان های کشور می شود.

  وی فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری را دارای رشته های متنوع معرفی کرد و گفت: با توجه به این امر هر کدام از استان ها در رشته ای قوی و در رشته دیگر ضعیف هستند که باید ظرفیت ها اولویت بندی شده و استعدادیابی بر اساس علاقه مندی در هر استان صورت گیرد.

   رییس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری با بیان اینکه تلاش می کنیم همه رشته ها در همه استان ها وضعیت خوبی پیدا کنند اذعان کرد: تحقق این امر مستلزم امکانات و تجهیزات مورد نیاز است.

  صیدانلو با تاکید براینکه در مدیریت باید پاسدار زحمات گذشتگان باشیم یادآور شد: مهم ترین مشکل ما در تمام استان ها عدم توجه به قوانین رانندگی است که از این رو درصدد هستیم تا تابستان امسال آموزش رانندگی را برای سنین ۱۴ تا ۱۸سال در تهران برگزار کنیم.

  وی ادامه داد: در حوزه همگانی رالی های خانواده و… را مدنظر داریم چراکه این رشته یک رشته خانوادگی و تفریحی محسوب می شود و در حوزه قهرمانی نیز همانند سایر رشته ها به دنبال قهرمان پروری هستیم.

  رییس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری خواستار کمک مسوولان جهت رقم خوردن آینده ای بهتر برای هیات اتومبیلرانی و موتورسواری قزوین شد و گفت: طبق صحبت با وزیر ورزش و جوانان با قول مساعد ایشان جهت ایجاد پیست تخصصی بودیم ضمن اینکه با تبادل نظر با بخش خصوصی و شهرداری های کلان شهرها درصدد فراهم کردن زمینه برای ایجاد این پیست در استان ها نیز هستیم.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">