ندای البرز
شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۴:۴۷ 2018 May 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 21511
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۱
 •   
  بازیگر سینما وتلویزیون "شقایق دهقان":
  دهقان با بیان اینکه شهر قزوین با وجود بناهای تاریخی و دیدن ناشناخته باقی مانده است، گفت: امیدوارم قزوین به یکی از پایگاه‌های تفریحی و دیدنی کشور تبدیل شود.

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز در شهرستان البرز شقایق دهقان با اشاره به ظرفیت‌های بالای استان قزوین در جذب گردشگر اظهار داشت: تدابیر مدیران شهرداری موجب شده است تا با ورود به قزوین شاهد حال و هوای خوب و لذت‌بخشی باشیم و همچنین مردم و کودکان در این روزها از فضای شاد حاکم بر شهر نهایت استفاده را داشته باشند.
  وی با اشاره به جشنواره بازی و اسباب‌بازی که در قزوین برگزار شد، افزود: بهتر است دیگر شهرهای کشور از ایده شهرداری قزوین استفاده کنند و با برگزاری چنین جشنواره‌هایی در راستای ایجاد نشاط و شادی در میان کودکان به عنوان آینده‌سازان این مملکت و کودکان دیروز به عنوان مادران و پدران این مرز و بوم گام بردارند.
  بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه برگزاری چنین جشنواره‌هایی موجب حضور گردشگر در شهر می‌شود، گفت: مردم از این طریق با تاریخ و فرهنگ شهرها آشنا شده و جاذبه‌های شهرها هم معرفی می‌شود.
  دهقان با بیان اینکه برپایی موزه عروسک‌های ملل به این جشنواره جذابیت خاصی بخشیده بود، مطرح کرد: در این موزه عروسک‌ها با سنگ، چوب و پارچه مشاهده می‌شد که برای کودکان دیروز یادآور دوران پرشور و تحرک کودکی بود.
  این بازیگر سینما عنوان کرد: در گذشته کودکان بازی‌های پرتحرک و با نشاطی داشتند اما امروز مادران و پدران برای رسیدگی به امور خود کودکان را به دیدن تلویزیون و بازی‌های رایانه‌ای وا می‌دارند و پس از مدتی کودکان به این دو عادت می‌کنند و دیگر نمی‌توان کودکان را از این رسانه‌ها دور کرد که بسیار زیان‌آور است.
  انتهای پیام/
  منبع خبر:خبرگزاری فارس

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">