ندای البرز
شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۳:۴۳ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 6720
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۴
 •   
  از روز اول خواهان پرداخت مطالبات بازیکنان بودم،
  سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر‌انزلی گفت:من از همان روز اول خواسته بودم تا مشکلات مالی بازیکنان حل شود و حالا هم منتظر بازگشت آقای دنیا مالی از سفر هستم.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، امیر قلعه‌نویی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص اینکه  مدعی شده در صورت حل نشدن مشکل بازیکنان از ملوان می‌رود اظهار داشت: از همان روز اول گفتم که اگر پول بازیکنان پرداخت نشود من نمی‌توانم با تمرکز کار کنم.

  وی افزود: بازیکن باید تمرکز داشته باشد و من هم می‌دانم که بازیکنان ملوان خیلی مظلوم هستند.من از مسئولان باشگاه خواسته‌ام مشکلات را حل کنند تا من در این تیم بمانم. برای خودم هم صحبت نمی‌کنم بلکه برای سایر بازیکنان و کادر فنی تیم حرف می‌زنم.

  سرمربی ملوان تاکید کرد: من امیدوارم این تیم مشکلاتش حل شود چون واقعا راه طولانی و سختی داریم. حالا هم منتظر آقای دنیا مالی هستم تا از سفر برگردد.

  وی در خصوص اینکه دنیا مالی چه زمانی از سفر بر می‌گردد گفت:ایشان به خازج از کشور رفته‌اند و من هم تا آن روز منتظر می‌مانم.

  قلعه‌نویی در پایان از مسئولان هتل کادوس رشت نیز تشکر کرد و گفت:  مهندس خلیل زاده و دوستانشان خیلی در این مدت به من لطف داشتند که جا دارد از طریق شما از آنها تشکر کنم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">