ندای البرز
پنج شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۰:۰۲ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24785
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۶
 •   
  یادداشت روز:
  بنویسید که یکی از ژنهای خوبِ عصر ما مالک اشتر زمان شده و با شمشیر برهنه به خیمه‌ی معاویه رسیده و منتظرِ اِذن علیست...

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز احسان جاوید:
  دو روزیست که صدای پیروزی جبهه مقاومت به فرماندهی مالک اشتر سیدعلی گوش عالم و آدم را کَر کرده و خواب ناز استکبار و صهیونیزم را آشفته کرده و جبهه‌ی مقاومت را باردیگر کانون توجه رسانه‌های معاند قرارداده است.

  در حالیکه دنیا با پیروزی بزرگ مقاومت بر داعش و داعشیان انگشت بهت بر دندان میگزد دستگاههای رسانه‌ای و فرهنگی کَکِشان هم نگزیده و حداقل به اندازه‌ی برجام نافرجام هم برایش بوقی نزده‌اند.عده‌ای که با یک گلِ بازیکن فوتبال بر تیم بیگانه گوش کوچه و خیابان را کَر میکردند حتی یک سوت هم برای پیروزی جانانه‌ای که تمام دروازه‌های مستحکم دنیا را درهم شکسته اند نزده و در هیچ کوی و برزنی شاهد جشن و سپاسگزاری از رزمندگانمان نیستیم.

  بیم آن میرود کفر نعمت، نعمت از کفمان بیرون کند… چه نعمتی بالاتر از اینکه حقانیت جبهه‌ی مقاومت ثابت و خون شهدای سپاه‌قدس،تیپ‌فاطمیون،تیپ زینبیون و حیدریون به بار نشسته و سربازان این مملکت یک تنه در مقابل داعش که عصاره‌ی استکبار و سایر قلدرهای دنیا بود پیروز شده است.

  پس ای قلمها به پاسداری هم که شده بنویسید که مدافعان حرم که هنوز هم خانواده‌هایشان آماج تهمتهای عده‌ای کوردل هستند، حرم ناموس آل‌ا… را بدون اینکه حقوق نجومی بگیرند آزاد کردند،بنویسید که سربازان ولایت که متهم به دفاع از اعراب و اجنبی بودند راه دشمن را در خاک همسایه سدّ کردند و نگذاشتند حتی بوی نجس دواعش هم به مشام کودکان ایرانی برسد، آی قلمها بنویسید که سرِ حججی‌ها ملت ایران را سربلند کرد، ای قلمها بنویسید که سپاهیانمان هرآنچه داشتند به میدان آوردند تا بلایی که برسر زنان حوثی در حلب و… آمد برسر ناموسمان نیاید و اینگونه هم شد و ناموس بچه‌شیعه همچنان بر سفره‌ی حرمت فاطمیِ خود نشسته.

  ای قلمها بنویسید که علیِ زمان و سربازانش چهار سال تمام جنگیدند و مقاومت کردند و پیروز هم شدند اما عده‌ای هم تمام ۴ سال را در توهُّمِ نتیجه بخش بودن مذاکره بجای مقاومت لولیدند. آی حزب‌اللهی کارناوال شادی‌ات را در کوی و برزن راه بینداز تا بر ذهن تاریخ حک شود که داعش با مقاومت جانانه ریشه کن شده نه با نرمش مزوّرانه .
  بنویسید که یکی از ژنهای خوبِ عصر ما مالک اشتر زمان شده و با شمشیر برهنه به خیمه‌ی معاویه رسیده و منتظرِ اِذن علیست…

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">