ندای البرز
یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۳۲ 2018 Feb 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20442
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۶
 •   
  مراسم تقدیر از "مجید حسن نیا"توسط نماینده ولی فقیه صورت گرفت
  آیت الله عابدینی با اشاره به سلوک پهلوان منشی ورزشکاران خاطر نشان کرد:پهلوان تختی ورزشکاری بود که همیشه مدافع مستضعفان و مظلو مان بوده ودر برابر ظالمان تاریخ هیچ گاه کمر خم نکرده است ورزشکاران امروز نیز او را الگوی خود قرار داده اند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز شهرستان البرز ،ظهر امروز در مراسمی از کاراته کای الوندی توسط آیت الله عابدینی تقدیر به عمل آمد.
  در این مراسم آیت الله عابدینی بیان داشت:هرکس شاید بتواند ورزشکارو قهرمان باشد اما زیبایی کار یک ورزشکار به این است که از مظلومان ومستضعفان دفاع کند که به نمونه بارز آن همچون پهلوان تختی می توان اشاره کرد.
  وی درادامه با اشاره به سلوک پهلوان منشی ورزشکاران خاطر نشان کرد:پهلوان تختی ورزشکاری بود که همیشه مدافع مستضعفان و مظلو مان بوده ودر برابر ظالمان تاریخ هیچ گاه کمر خم نکرده است ورزشکاران امروز نیز او را الگوی خود قرار داده اند.
  وی با تأکید بر اینکه ورزشکاران کشور قهرمانان میدان عدالت و ظلم‌ستیزی هستند، گفت: این‌که ورزشکاران کشور با نمایندگان رژیم صهیونیستی مبارزه نمی‌کنند گویای روحیه عدالت‌خواهی، ظلم‌ستیزی و استکبارستیزی آن‌ها است و با این اقدام، ورزشکاران ایران قهرمانان واقعی به شمار می‌آیند.
  گفتنی است، «مجید حسنی‌نیا»، کاراته‌کای الوندی ، نماینده وزن منفی ۵۵ کیلوگرم کاراته ایران در رقابت‌های لیگ جهانی کاراته بود که در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از رویایی با نماینده رژیم اشغالگر قدس انصراف داد و از دور مسابقات کنار رفت.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">