ندای البرز
یکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۳ - - ساعت ۱۷:۰۹ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 507
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۵
 •   
  استاندار قزوین:
  استاندار قزوین با حضور در منزل بهمن عسگری، قهرمان ملی کاراته از وی بابت افتخاراتی که برای ورزش کشور و قزوین کسب کرده قدردانی کرد و گفت: قهرمانان ملی تنها به خود تعلق ندارند بلکه آنها به مردم و جامعه متعلق هستند.

  مرتضی روزبه’ که شنبه شب به همراه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیرکل ورزش و جوانان، فرماندار و امام جمعه البرز، اعضای شورای اسلامی شهر الوند و رییس هیات کاراته استان در منزل عسگری، قهرمان ملی کاراته حضور پیدا کرد، افزود: از همین رو قهرمانان ملی تاثیرگذاری بالا و قابل توجهی در بین مردم دارند و از این رو دارای نقش مهمی در جامعه می باشند.

  وی، قهرمانان ورزشی را الگوی بسیاری از جوانان و نوجوانان دانست و از آنها به عنوان سرمایه های اجتماعی جامعه نام برد و خاطرنشان کرد: قشر جوان و نوجوانان بیشترین تاثیرپذیری را از قهرمانان ورزشی دارند.

  استاندار قزوین با تاکید بر توجه ورزشکاران به اخلاق پهلوانی و جوانمردی در کنار فعالیت ورزشی، تصریح کرد: نباید فراموش کرد که قهرمانان ورزشی نه تنها در عرصه ورزش بلکه در سایر ابعاد اخلاقی، معنوی و فرهنگی نیز می توانند به الگویی برای جامعه بویژه جوانان و نوجوانان تبدیل شوند.

  این مسوول در ادامه ضمن تبریک به عسگری برای کسب عنوان قهرمانی جهان در مسابقات جهانی آلمان، اظهار کرد: قهرمانان ارزنده و با اخلاقی چون عسگری یک سرمایه بزرگ برای ورزش استان و یک الگوی بسیار خوب برای جوانان و نوجوانان قزوینی محسوب می شوند.

  روزبه در پایان اظهارامیدواری کرد در آینده نزدیک، از قهرمانان شاخص ملی قزوین در عرصه ورزش به همراه خانواده آنان در مراسمی در شورای اداری استان تجلیل شود.

  مدیرکل ورزش و جوانان قزوین نیز در ادامه گفت: استان قزوین از دیرباز مهد قهرمانان و ورزشکاران جوانمرد و بااخلاق زیادی بوده است که عسگری یک نمونه از آنها است.

  ‘محمد مشهدی آقایی’ خاطرنشان کرد: حضور مسوولان در منازل قهرمانان، حرکت ارزشمندی است و به آنان برای تداوم فعالیت در عرصه قهرمانی انگیزه زیادی می بخشد.

  قهرمانی مسابقات جوانان و امیدهای جهان و قهرمانی کومیته بزرگسالان جهان از جمله افتخارات عسگری، ملی پوش کاراته قزوین است.

  انتهای پیام 

  برچسب ها :

  یک نظر برای “قهرمانان ورزشی سرمایه ای ارزشمند برای جامعه هستند”

  1. شهروند گفت:

   باسلام ازاینکه مسولین به خود زحمت دادند ممنونیم

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">