ندای البرز
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ - - ساعت ۲۱:۱۳ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 19773
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۷
 •   
  مهندس بهزادپور، شهردار محمديه:
  شهردار محمدیه گفت: رویکرد شهرداری محمدیه در سال 96 بر اساس کیفی‌سازی محیط شهری خواهد بود.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز،مهندس بهزادپور گفت: در راستای اجرای وظایفی که طبق قانون به عهده شهرداری می‌باشد سعی کرده‌ایم هدف گذاری قابل قبولی را برای اجرای هر چه بهتر برنامه‌های سال ۹۵ بر مبنای بودجه تصویب شده انجام دهیم که در این مسیر قطعاً اجرای تمامی پروژه‌های تدوین شده در این برنامه با حساسیت خاصی مورد پیگیری و توجه قرار دارد.

  مهندس بهزادپور با ابراز خرسندی از روند پیشرفت پروژه ها طبق برنامه ریزی صورت گرفته افزود با ایجاد اصلاحات و تغییراتی در بودجه تلاش کردیم که روی نیازمندیهایی که احساس می‌کردیم باید بیشتر به آن توجه شود کار کنیم و به آنها بپردازیم که در همین راستا یک سری تغییرات را عملیاتی کردیم که ان‌شاءا… منتج به نتایج دلخواهمان خواهد شد.

  وی با بیان اینکه رویکرد شهرداری محمدیه در سال ۹۶ بر اساس کیفی‌سازی محیط شهری خواهد بود گفت: در جهت ارتقای کیفیت محیط شهری، موضوع بهسازی و بازسازی مبلمان شهری و بازسازی معابر را در دستور کار قرار داده‌ایم که تاکنون یک سری از این برنامه‌ها و پروژه‌ها به انجام رسیده و برخی از آنها در دست اجراست و تا پایان سال به اتمام خواهند رسید.

  بهبود سیما و منظر ورودی‌ها و خروجی‌های شهر از دیگر مواردی بود که شهردار محمدیه به آنها اشاره کرد و گفت: متاسفانه این موقعیتها به لحاظ کیفیت سیما و منظر شهری در رتبه‌ی پائینی قرار دارند و با توجه به اینکه ورودی­ها همواره مورد توجه شهروندان و سایر مسافران قرار دارد، برنامه‌هایی برای رفع مشکلات این موقعیتها تعریف و تدوین شده است که در دست اقدام می‌باشند و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در نظر داریم تا در سال ۹۶ آنها را به اتمام برسانیم.

  وی با اشاره به موضوع فضای سبز و نقش مهم آن در زندگی شهری گفت: یکی دیگر از برنامه‌هایی که با حساسیت آن را دنبال می‌کنیم موضوع ارتقاء کیفیت فضای سبز شهری و تفرجگاه‌ها و سایر اماکن تفریحی است و تلاش شبانه روزی عوامل شهرداری برای افتتاح زودتر از موعد مقرر پارک بهشت در ناحیه شهری مهرگان خود دلیلی بر این ادعاست.

  وی اضافه کرد: در سال آینده کاشت گل و گیاه، درختچه و بهبود فضاهای تفرجگاهی با اولویت نقاط حاشیه‌ای با سرعت بیشتری مورد توجه قرار خواهند گرفت و ان‌شاءا… در این مسیر به سمت و سویی پیش خواهیم رفت که این اماکن برای شهروندان از جذابیت قابل قبولی برخوردار شوند.

  شهردار محمدیه در پایان به استفاده از قابلیتها و مشارکت تشکلهای مردمی در امور تاکید کرد و گفت: اعتقاد داریم که شهرداری به تنهایی نمی‌تواند عهده‌دار انجام کامل تمامی امور باشد لذا در این مسیر موضوع تشکلهای مردمی و استفاده از ظرفیت بالای این نهادها می‌تواند بسیار موثر واقع شود ضمن اینکه تک تک شهروندان نیز همانطوری که تا کنون در کنار ما بودند باید با افزایش حس مسئولیت‌پذیری، مشارکت بیشتری در امور داشته باشند و نقش قابل توجهی را در اجرای برنامه‌ها ایفا کنند.

   

  انتهای پیام/

  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">