ندای البرز
پنج شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۹:۵۶ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16260
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۵
 •   
  در دیدار مسئولان قضایی با رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز مطرح شد:
  مسئولان قضایی شهرستان البرز در دیدار با رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بر حمايت قاطع و جدي دستگاه قضا از محيط زيست و استمرار برخورد با متجاوزان تأكيد كردند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، مسئولان قضایی شهرستان البرز در نشست با رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان به تشریح سیاست‌های دستگاه قضا در حوزه محیط زیست پرداختند.

  رئیس دادگستری شهرستان البرز در این دیدار گفت: تدوین برنامه‌های بازدید قضات از مناطق تحت مدیریت محیط زیست برای آشنایی ملموس آنها با وظایف و مسئولیت‌های این سازمان ضروری است.

  وی افزود: دستگاه قضا آمادگی دارد تا در چهارچوب وظایف و تکالیف، همکاری لازم را در راستای حمایت‌های قانونی از اداره محیط زیست بعمل آورد.

  اصانلو ضمن تقدیر از زحمات اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز در برخورد با متجاوزان به محیط زیست عنوان کرد: این جدیت باید در برخورد قاطعانه با متخلفان همچنان استمرار داشته باشد.

  در ادامه این دیدار، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز در سخنانی اظهارداشت: اداره حفاظت محیط زیست شهرستان در اجرای قوانین و برخورد با متخلفان و تخریب کنندگان محیط زیست عملکرد خوبی داشته است.

  جلالی ادامه داد: دستگاه قضا دغدغه توجه به محیط زیست را مورد توجه قرار داده و بر لزوم حمایت‌های قانونی از اداره محیط زیست تأکید دارد که این مهم تاکنون نیز با انجام حمایت‌های لازم ظهور و بروز داشته است.

  این مقام قضایی ضمن تأکید بر آموزش اقشار مختلف جامعه برای حفاظت از محیط زیست عنوان کرد: علیرغم لزوم برخورد با متجاوزان به عرصه‌های طبیعی، نباید از راهکاری‌های اجتماعی و فرهنگی غافل شد.

  رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز نیز در این دیدار از حمایت‌های قاطعانه مراجع قضایی شهرستان در برخورد با تخلفات زیست محیطی تقدیر و تشکر کرد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">