ندای البرز
شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۵:۴۰ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 8872
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۱
 •   
  شهردار محمدیه تأکید کرد:
  شهردار محمدیه بر لزوم توسعه فرهنگ کتاب‌خوانی در جامعه که با تلاش خانواده‌های به دست می آید تأکید کرد.

  به گزارش  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، جشن بزرگ ولایت پیش از ظهر امروز در سالن ورزشی شهرداری محمدیه با حضور عموم مسئولان و مردمی این شهر برگزار شد.

  مراسم جشن بزرگ ولایت با همت و تلاش شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر محمدیه و مدیر کتابخانه تلفنی شهر آفتاب برگزار شده بود که از حضور هنرمندان استان قزوین در عرصه‌های مختلف هنری بهره گرفت.

  حسین بهزادپور، شهردار محمدیه در حاشیه برگزاری این جشن در خصوص لزوم توسعه فرهنگ کتابخوانی اظهار کرد: کتابخانه تلفنی شهر محمدیه طی چند سال گذشته توانسته با جذب مطلوب شهروندان و تشویق به امر کتابخوانی گامی برجسته در این راستا بردارد.

  وی بیان کرد: عموم گروه‌های سنی به خصوص کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۸ سال، امکان حضور و استفاده از ظرفیت‌های مطالعاتی کتابخانه شهر آفتاب را دارند؛ علاوه بر این بانوان و سایر اقشار جامعه نیز می‌توانند مطالب مفید مورد نیاز خود را از این مجموعه دریافت کنند.

  این مسئول ادامه داد: با توجه به اهمیت توسعه فرهنگ مطالعه در جامعه، لازم است این ویژگی برجسته اخلاقی از سنین پایه در کودکان و نوجوانان فرهنگ‌سازی شود تا در رده‌های سنی بالاتر، امکان بهره‌مندی و استفاده مداوم افراد از کتاب امکان‌پذیر باشد.

  بهزادپور اضافه کرد: افرادی که علاقه به استفاده از ظرفیت و امکانات کتابخانه تلفنی شهر محمدیه دارند می‌توانند پس از نام‌نویسی و مراجعه به فهرست ارائه شده از سوی مسئولان این کتابخانه برای سفارش کتاب مورد نیاز خود به وسیله تماس تلفنی اقدام کنند.

  شهردار محمدیه تصریح کرد: شهروندانی که برای سفارش کتاب از کتابخانه تلفنی اقدام به سفارش کتاب کردند پس از دریافت کتاب از پیک موتوری کتابخانه، پس از مطالعه، دوباره کتاب را به این پیک تحویل داده و برای سفارش کتاب دیگر اقدام کنند.

  وی افزود: با توجه به اینکه عموم خدمات کتابخانه تلفنی شهر محمدیه به صورت رایگان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز به مردم ارائه می‌شود، اظهار داشت: علاوه بر تلفن گویا، یک کتابدار نیز در ساعات اداری پاسخگوی نیاز شهروندان در حوزه فهرست کتاب‌های موجود است.

  بهزادپور در پایان سخنان خود یادآور شد: عموم مردم شهر محمدیه لازم است با توجه به نیازهای روز، کتاب‌های مناسب را برای خود و فرزندان انتخاب کرده و با هدف بهبود مبانی فکری گروه‌های مختلف سنی خانواده، علاوه بر جلوگیری از شبهات مختلف، برای تأمین نیازهای فکری و فرهنگی آن‌ها اقدام کنند.

  منبع: فارس قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">