ندای البرز
چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۴:۴۱ 2018 May 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 21554
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۷
 •   
  ربیعی بخشدار مرکزی البرز:
  اقتصاد پویا بدون اتکا به تولید ملی ایجاد نمی شود و تا تولید ملی صورت نگیرد اشتغالی هم ایجاد نمی گردد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز در شهرستان البرز ،” ربیعی” بخشدار مرکزی البرز با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، گفت: نامگذاری‌ سالها از سوی مقام معظم رهبری مبتنی بر اولویت و ضرورت‌های کشور است .
  وی ادامه داد: اقتصاد پویا بدون اتکا به تولید ملی ایجاد نمی شود و تا تولید ملی صورت نگیرد اشتغالی هم ایجاد نمی گردد.
  ربیعی اظهار کرد: امروز ما نسبت به سالهای گذشته شاهد شاخصه های اقتصادی مثبتی هستیم که حاصل تلاش دولت بوده است.
  وی رونق چرخه تولید و اشتغال را کلید مشکلات اقتصادی کشور در شرایط کنونی توصیف نموده و فعالیت‌های دولت تدبیر و امید را در رفع مشکلات و عبور از موانع توسعه کشور قابل قبول ارزیابی کرد.
  ربیعی عنوان کرد: با تلاش های صورت گرفته و گام های موثری که در سال‌های گذشته در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی برداشته شد، زیرساخت لازم برای تحقق شعار امسال فراهم شده است.
  بخشدار مرکزی شهرستان البرز اظهار کرد: با تمرکز بیشتر بر ایجاد فرصت های شغلی در سال ۹۶ و بهبود کمی و کیفی تولید به عنوان محصول نهایی فرآیند”اشتغال”، عملا شاهد برون رفت و عبور کشور از یکی دیگر از گردنه‌هایی که نظام سلطه از طریق تحریم‌هایی که در سه دهه اخیر به ایران اسلامی تحمیل کرده خواهیم بود.
  وی با بیان اینکه هنوز فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی در کشور جا نیفتاده و مردم تمایل چندانی به خرید تولیدات داخلی ندارند بر لزوم فرهنگ سازی برای استفاده از تولیدات داخلی تاکید کرد.
  وی در ادامه با اشاره به آمار بالای فارغ‌التحصیلان بیکار در کشور افزود: استفاده از این ظرفیت‌های انسانی مهم می‌تواند در برون رفت از مشکلات اثرگذار باشد، برای حل مشکل باید به سمت تولید و کارآفرینی پیش رفت که نقش دانشگاه‌ها در تربیت نسل کارآفرین مهم و اثرگذار خواهد بود.
  ربیعی با اشاره به راه اندازی شرکت‌های دانش بنیان بیشتر در کشور گفت: شرکت‌های دانش بنیان و فعالیت‌های علمی کشور در یک الی دو دهه اخیر زیربنای مناسبی برای بهره گیری از علم در تحقق شعار امسال فراهم کرده است.
  بخشدار مرکزی شهرستان البرز در پایان عنوان کرد: تولید محصول توسط دانش آموختگان دانشگاه‌ها در شرکت های دانش بنیان انجام می شود و این موضوع نشان دهنده این است که عملا به تولید و اشتغال در کنار یکدیگر توجه شده است.
  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">