ندای البرز
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۲۲ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12450
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۶
 •   
  مدافع سابق باشگاه میلان ایتالیا در ایران حضور یافت.
  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، کاخا کالادزه مدافع سابق تیم ملی گرجستان و باشگاه میلان که چهارمین وزیر انرژی گرجستان به شمار می آید، در ایران حضور یافت و امروز با مرتضی سرمدی، قائم مقام وزیر امور خارجه کشورمان پیرامون راه‌های گسترش روابط دو کشور بحث و تبادل نظر کردند.در این دیدار کاخا کالادزه نیز اظهار کرد: این اولین سفر من به ایران است و احترام خاصی به فرهنگ غنی ایرانیان قایل هستم چرا که فرهنگ و تاریخ مشترک تاثیر مثبتی بر روند تعاملات دو کشور دارد.

  او افزود: دیدار امروز هم‌زمان با آغاز دوباره لغو روادید اتباع ایران در سفر به گرجستان است. دولت گرجستان آمادگی و اراده جدی در گسترش همه جانبه مناسبات با جمهوری اسلامی ایران داشته و از همه ظرفیت خود در این مسیر بهره خواهد جست.

  کالادزه از علاقه‌مندی کشورش در تعمیق روابط در بخش‌های نیرو، انرژی و حمل و نقل کالا و توریسم سخن گفت و خاطرنشان ساخت دیدارهای متقابل می‌تواند ابعاد نقشه راه را مشخص و اجرایی کند.

  لازم به ذکر است که کالادزه متولد ۲۷ فوریه ۱۹۷۸ است و طی سال های ۱۹۹۶ تا ۲۰۱۱ در ۸۳ بازی ملی به میدان رفته است. وی همچنین برای تیم های دینامو تفلیس، دینامو کیف، میلان و جنوا بازی کرده است و طی سال های ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۰ در ۱۹۴ مسابقه برای میلان به میدان رفت و دو بار در سال های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۷ قهرمان اروپا شد.

  منبع: کاپ
  انتهای پیام
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">