ندای البرز
شنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۰:۲۲ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20828
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۴
 •   
  رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز خبر داد:
  بیماری‌های لمپی‌اسکین و تب برفکی، از جمله بیماری‌های پر زیان در بخش اقتصاد دامداری بوده و دامپزشکی هم با توجه به همین موضوع و به جهت کمک به اقتصاد دامداران، اقدام به مایه‌کوبی علیه این بیماری‌ها می‌کند.

  علی آقاجان‌نیا‌معلم رییس اداره دامپزشکی شهرستان البرز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ندای البرز گفت: اداره دامپزشکی شهرستان البرز، پس از پشت سر گذراندن فازهای فشرده و متنوع مایه‌کوبی در دام‌های سنگین و سبک، پس از یک وقفه کوتاه در قسمت دام سنگین، مایه‌کوبی علیه بیماری‌های لمپی‌اسکین و تب برفکی را آغاز کرده است.
  وی ادامه داد: تعداد دام‌های سنگین روستایی و صنعتی شهرستان البرز در مجموع به بیش از ۱۰ هزار رأس می‌رسد که با توجه به همزمان بودن مایه‌کوبی‌ علیه این دو بیماری، پیش‌بینی می‌شود که این عملیات پیش از پایان سال جاری به اتمام برسد.
  رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز در پایان گفت: بیماری‌های لمپی‌اسکین و تب برفکی، از جمله بیماری‌های پر زیان در بخش اقتصاد دامداری بوده و دامپزشکی هم با توجه به همین موضوع و به جهت کمک به اقتصاد دامداران، اقدام به مایه‌کوبی علیه این بیماری‌ها می‌کند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">