ندای البرز
پنج شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۰:۳۴ 2018 Mar 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10327
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۸
 •   
  نماینده آوج و بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی:
  نماینده آوج و بوئین زهرا در مجلس گفت: گزینه جدید استانداری قزوین نیروی وزیر کشور است و با حمایت وی به دولت معرفی شده و مجمع نمایندگان استان با همتی مخالف نیستند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، روح الله عباسپور، نماینده آوج و بوئین زهرا در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین، درباره جلسه هیئت دولت برای معرفی استاندار جدید قزوین اظهار کرد: این جلسه پیش از ظهر امروز(چهارشنبه) شروع شده و قرار است گزینه جدید برای استانداری قزوین به دولت معرفی شود.
  وی در ادامه افزود: اگر گزینه جدید در این جلسه رای کافی بیاورد به عنوان استاندار قزوین معرفی خواهد شد، آقای جمشیدی و همتی از سوی وزارت کشور به دولت معرفی شده‌اند اما آقای جمشیدی کنار گذاشته شد و فقط آقای همتی مدنظر می‌باشد.
  این نماینده مجلس ابراز کرد: دولت با بررسی عملکرد استانداران به وزارت کشور فشار آورده است که گزینه جدیدی برای استانداری قزوین و سمنان معرفی کند.
  وی بیان کرد: آقای همتی اگر در هیئت دولت رای بیاورد گزینه خوبی برای استان است. وی سِمتهایی چون مشاور وزیر کشور، نماینده مردم ایلام در مجلس، سرپرست استانداری قم را داشته و در دیوان محاسبات نیز خدمت کرده است.
  این کارشناس سیاسی با بیان اینکه عملکرد آقای همتی در دوران مدیریتشان قابل قبول بوده است، اذعان کرد: مجمع نمایندگان استان با اینکه با برخی از عملکردهای آقای روزبه موافق نبودند در مدت مدیریت وی در استان حمایت‌های خوبی داشتند.
  وی تصریح کرد: استاندار جدید هم باید با سیاست‌های دولت همراه باشد و قرار نیست مثل ۲ سال گذشته عده‌ای از اصلاح طلبان تندرو با برآورده نشدن خواسته‌هایشان کارشکنی کنند.
  عباسپور در پایان گفت: گزینه جدید استانداری قزوین نیروی وزیر کشور است و با حمایت وی به دولت معرفی شده و مجمع نمایندگان استان با اقای همتی مخالف نیستند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">