ندای البرز
یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۲:۱۵ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12157
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۹
 •   
  سردار شاهرخی:
  سردار شاهرخی در جمع مداحان و شعرای آئینی استان قزوین گفت: باید از ظرفیت مداحان برای تقویت بنیان های انقلاب و در راستای روشنگری و آگاه سازی مردم استفاده کرد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، سردار شاهرخی در جلسه هم اندیشی سازمان بسیج مداحان، هیئت های مذهبی و شعرای آئینی استان قزوین که در سالن شهید حسن پور سپاه ناحیه امام حسن مجتبی (ع)برگزارشد گفت: دشمن تصمیم گرفته از مولفه های نفوذ و قدرت، برای ساقط کردن نظام اسلامی استفاده کند .

  شاهرخی افزود: بعدازگشت سی وهفت سال از پیروزی انقلاب، دشمنان ما اعتراف می کنند که ما از بنیانهای اعتقادی استحکام بخش انقلاب ایران، که همان برنامه های محرم و صفر است غافل شدیم، زیرا نیروهای انقلاب دراین مجالس تربیت و تقویت می شوند.

  وی ادامه داد: دشمنان ما تصمیم گرفته اند روی این برنامه ها سرمایه گذاری کرده و با استفاده از کسانی که مستقیم با احساسات و عواطف مردم کار دارند، به پیکره اسلام و اعتقادات مردم ضربه بزنند.

  فرمانده سپاه استان قزوین خاطرنشان کرد: مادر استان قزوین، هیئات مذهبی و مداحان بسیاری داریم که بیشتر این ستایشگران اهل بیت (ع)، بسیجی هستند و اضافه کرد: باید از این ظرفیت، برای تقویت بنیان های انقلاب و در راستای روشنگری و آگاه سازی مردم استفاده کرد.

  سردارشاهرخی هنر ارتباط آسان با مستمع را یکی از ویژگی فوق العاده ای جامعه مداحان دانست و تصریح کرد: این یک لطف الهی است و باید شما مداحان و شعرای آئینی به این نکته مهم توجه داشته باشید و در راه ترویج فرهنگ ناب اسلامی و مکتب عاشورای حسینی(ع) بیش از گذشته  قدم بردارید.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">