ندای البرز
سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۷:۴۱ 2018 Aug 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23436
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
 •   
  دبیر هیأت کاراته استان قزوین خبر داد:
  مسابقات قهرمانی کاراته آسیا که به میزبانی قزاقستان برگزار شد، بهمن عسگری توانست در وزن منهای 75 کیلوگرم با شکست حریفان به طلای انفرادی، تیمی و مجموع دست یابد

  حمیدرضا داوری در گفت‌وگو با خبرنگارسرویس ورزشی ندای البرز، از برگزاری چهاردهمین دوره قهرمانی بزرگسالان و شانزدهمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا به میزبانی آستانه قزاقستان خبر داد و اظهار داشت: در این دوره از رقابت‌ها که با حضور ۶۶۰ کاراتهکا از کشورهای مختلف حضور داشتند، کاراته‌کاهای استان قزوین خوش درخشیده و مدال‌های رنگارنگی از آن خود کردند.
  وی ادامه داد: مسابقات قهرمانی کاراته آسیا که به میزبانی قزاقستان برگزار شد، بهمن عسگری توانست در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم با شکست حریفان به طلای انفرادی، تیمی و مجموع دست یابد و علی‌اصغر آسیابریدیگر کاراته‌کای نام‌آشنای قزوینی هم در رده سنی بزرگسالان و در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم با گذر از حریفان خود طلای تیمی و مجموع را از آن خود کند.
  دبیر هیأت کاراته استان قزوین با اشاره به بانوان کاراته‌کاهای استان قزوین ادامه داد: بانوان هم توانسته‌اند در هیأت کاراته استان و در مسابقات کشوری و بین‌المللی خوش بدرخشند که در این میان لیلا برجعلیکاراته‌کای قزوینی توانست در مسابقات قهرمانی کاراته آسیا، وزن ۴۸ کیلوگرم و در رده سنی جوانان مدال نقره انفرادی و طلای مجموع را از کسب کند.
  داوری یادآور شد: در این رقابت‌ها مجید حسن‌نیای‌دیلمی در منهای ۵۵ کیلوگرم موفق به کسب مدال نقره شد و همچنین امیرحسین بیگدلی در وزن منهای ۷۰ کیلوگرم در رده سنی نوجوانان در بخش انفرادی مدال برنز و در مجموع نشان طلا را به خود اختصاص داد.
  این مسؤول ورزشی مطرح کرد: ورزشکاران استان قزوین توانسته‌اند در مسابقات کشوری و بین‌المللی مدال‌های رنگارنگی کسب کنند که می‌طلبد مسؤولان استان از آن‌ها حمایت کرده و زمینه‌ قهرمان‌پروری و کسب مقام‌های نخست را برای آن‌ها فراهم کنند.
  دبیر هیأت کاراته استان قزوین گفت: این هیأت برنامه‌های متنوعی را برای سال جاری در نظر گرفته و برای اجرای آنان بیش از پیش تلاش می‌کند.
  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">