ندای البرز
یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۰:۴۹ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24690
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
 •   

  به گزارش خبرنگار ورزشی ندای البرز ، مسابقات قوی‌ترین مردان کشور به میزبانی استان البرز بهانه‌ای شد تا دوباره برخی از ورزشکاران استان به این رقابت‌ها اعزام شوند و همانند سال‌های گذشته بتوانند در این رقابت‌ها برای جامعه ورزش استان افتخارآفرینی کنند.

  رقابت‌های قوی‌ترین مردان کشور که هر ساله در رده‌های سنی مختلف برگزار می‌شود، فرصت مناسبی است تا هرکول‌های ایران دور هم جمع شوند و در نبرد یک ساله تمرینات سخت خود به مصاف آیتم‌های سخت مسابقات قوی‌ترین مردان کشور بروند و توانایی‌های خود را به رخ بکشند.

  در این بین ورزشکاران استان قزوین هم در این مسابقات در سال‌های گذشته عملکرد خوبی داشته و در این بین علی شکری ورزشکار الوندی موفق شده است چند مدال قهرمانی این رقابت‌ها را در سال‌های اخیر به خود اختصاص دهد.

  امسال هم شکری در حالی موفق شد عنوان قهرمانی وزن منهای ۱۰۵ کیلوگرم این مسابقات را به خود اختصاص دهد که رضا مقدم دیگر ورزشکار استان هم در وزن منهای ۹۵ کیلوگرم رقابت‌های قوی‌ترین مردان کشور صاحب سکوی نایب قهرمانی شد.

  رئیس هیأت پرورش اندام و بدنسازی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ندای البرز با اشاره به کسب دو نشان ورزشکاران استان در مسابقات قوی‌ترین مردان کشور اظهار کرد: علی شکری و رضا مقدم دو ورزشکار استان در این رقابت‌ها موفق به کسب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی شدند.

  حسین مردعلی افزود: رضا مقدم در وزن منهای ۹۵ کیلوگرم رقابت‌های قوی‌ترین مردان کشور موفق شد سکوی نایب قهرمانی را به خود اختصاص دهد.

  وی اضافه کرد: علی شکری دیگر ورزشکار استان هم در این مسابقات خوش درخشید و موفق شد نشان قهرمانی وزن منهای ۱۰۵ کیلوگرم این مسابقات را کسب کند.

  رئیس هیأت پرورش اندام و بدنسازی استان قزوین عنوان کرد: ورزشکاران استان در بخش تیمی رقابت‌های قوی‌ترین مردان کشور هم عملکرد خوبی داشتند و در بخش تیمی، پس از استان‌های اصفهان و البرز بر سکوی سومی ایستادند.

  گفتنی است، دوازدهمین دوره رقابت‌های قوی‌ترین مردان کشور به مدت دو روز در مجموعه ورزشی شهید کیانپور کرج برگزار شد.

  انتهای پیام

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">