ندای البرز
یکشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۸:۱۱ 2018 Mar 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 7565
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۰
 •   
  مدیرکل راه و شهرسازی قزوین وعده داد:
  مدیرکل راه و شهرسازی قزوین از واگذاری یک مدرسه تازه‌تأسیس در مسکن مهر مهرگان به آموزش و پرورش خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، حامد مانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: اداره‌کل راه و شهرسازی قزوین تاکنون ۱۸ مدرسه در قزوین از محل اعتبارات داخلی خود و فروش زمین احداث کرده است؛ اما این اداره‌کل هیچ مسئولیتی در زمینه مدرسه‌سازی ندارد و این موضوع در مورد ناحیه شهری مهرگان نیز صادق است.

  وی افزود: این اداره‌کل هم‌اکنون دو مدرسه تازه‌تأسیس و قابل بهره‌برداری در مهرگان دارد که با اعتبارات سازمان ملی زمین و مسکن ساخته شده است.

  مدیرکل راه و شهرسازی قزوین ادامه داد: مدارس یاد شده باید به بخش خصوصی فروخته یا اجاره داده شود یا در غیر این صورت به شکل محدود یک ساله به بخش دولتی واگذار شود.

  مانی‌فر تصریح کرد: برای واگذاری یکی از این مدارس به آموزش و پرورش که با ۱۴ کلاس در کوی امامت ساخته شده است، مکاتبات لازم را انجام داده‌ایم و برای واگذاری مدرسه دوم نیز تلاش می‌کنیم.

  مدیرکل راه و شهرسازی قزوین اعلام کرد: لازم است میان دستگاه‌های استان اعتمادسازی شود و وقتی این اداره‌کل اعلام می‌کند که امکان واگذاری مدارس در قالب خاصی وجود ندارد، اعتماد به آن وجود داشته باشد؛ چرا که منافع استان برای ما نیز مهم است.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">