ندای البرز
یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۶:۵۰ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16751
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۷
 •   
  فرماندار شهرستان البرز:
  فرماندار شهرستان البرز در جلسه شورای اداری گفت: مدیران ما باید آستانه تحمل خود را بالا برده و دقت داشته باشند تا برخی افراد با ظواهر متشرع شرایطی را مهیا نکنند که به منافع عمومی شهر خدشه وارد شود.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز،  صبح امروز (یکشنبه) جلسه شورای اداری شهرستان البرز مزین به نام شهید بهرامی با حضور مدیران ادارت، نهادها، فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

  در این جلسه فرماندار شهرستان البرز ضمن تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان از خدمات ارزنده سرهنگ پاسدار ولی‌اله رسولی‌راد تقدیر کرد.

  عسگری گفت: سرهنگ رسولی‌راد در طول مدت ۳۰ ساله خدمت خود همواره پله‌های پیشرفت را طی نموده و جزء فرماندهان موفق این نیرو بوده است.

  عسگری افزود: امنیت موجود و موفقیت نیروی انتظامی شهرستان البرز در کاهش میزان جرایم نتیجه هماهنگی، تعاملات و تلاش‌های اعضای شورای تأمین است.

  وی ادامه داد: امروز بسیاری از جرایم در شهرستان البرز کاهش پیدا کرده و در موضوعات اجتماعی و مبارزه با فساد نیز اقدامات لازم برای ارتقاء کاهش میزان جرم در حال اجراء است.

  این مقام مسؤول در ادامه سخنان خود بیان داشت: شهرستان البرز با ظهور ناحیه شهری مهرگان توسعه شتاب‌زده‌ایی داشته است و همین موضوع موجب شده تا تأمین امنیت این ناحیه با مشکلات زیادی مواجه باشد.

  نماینده عالی دولت در شهرستان البرز عنوان کرد: سرهنگ رسولی‌راد با تدبیر و حسن خلق خود توانست با ساماندهی نیروهای انتظامی موجود در شهرستان میزان مطلوبی از امنیّت را در بخش محمدیه ایجاد کند.

  عسگری اظهارداشت: امروز بیشترین مشکلات ما مربوط به آسیب‌های اجتماعی است و همه مدیران ادارت و نهادها باید تلاش کنند تا در کنار انجام وظایف ذاتی خود به موضوعات اجتماعی نیز بپردازند.

  وی اضافه کرد: هرجا به موضوع اخلاق و ارتباط با مردم تکیه کردیم در جامعه هم انعکاس مناسب این موضوع را مشاهده نمودیم.

  رئیس شورای اداری شهرستان البرز تصریح کرد: امروز مدیران خدمتگزاری داریم که در تعامل با یکدیگر فضای مناسبی را در شهرستان ایجاد کرده‌اند، اما برخی با ایجاد شائبه به دنبال از بین بردن وحدت بین مسؤولان بوده و قصد دوقطبی کردن جامعه را دارند.

  این مقام مسؤول بیان داشت: باید بدون داشتن نگاه‌های سیاسی صلاح مردم را در نظر گرفت و اعتماد عمومی به مدیران را خدشه‌دار نکرد تا بتوان از ظرفیت‌های موجود برای رشد شهرستان بهره برد.

  عسگری گفت: مدیران ما باید آستانه تحمل خود را بالا برده و دقت داشته باشند تا برخی افراد با ظواهر متشرع شرایطی را مهیا نکنند که به منافع عمومی شهر خدشه وارد شود.

  وی اضافه کرد: هرکس با هر نیتی در مسیر دو قطبی کردن و چند پاره کردن مردم قدم  بردارد محکوم به شکست است و ادامه داد: مردم تشخیص خواهند داد که چه کسی در مسیر خدمت به آنها است و چه کسی قصد دارد تا با سوء استفاده از موضوعات قومی و سیاسی از آب گل‌آلود ماهی بگیرد.

  وی در خاتمه یاد و خاطره آیت اله طالقانی(ره) اولین امام جمعه انقلاب اسلامی را گرامی داشت.

  لازم به اشاره است، در این جلسه ولی‌زاده به عنوان اولین دادستان بخش کشور در دادگستری محمدیه، دکتر محمدی به عنوان شهردار بیدستان، سرهنگ خسروی به عنوان فرمانده انتظامی،  سرگرد حدادی به عنوان فرمانده پلیس راهور و عزیزی به عنوان حراست فرمانداری شهرستان البرز معارفه شدند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">