ندای البرز
پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۲۵ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24562
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
 •   
  گروسی مدیر کل امورشهری در آیین تودیع و معارفه شهردارمحمدیه:
  شهر سیاسی نیست و مدیریت شهری و شهردار نباید سیاسی باشند؛ زیرا شهر برای همه مردم است.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز؛ رضا گروسی مدیرکل امور شهری و شوراهای استان قزوین پیش از ظهر دیروز(چهارشنبه) در جلسه تودیع و معارفه شهردار محمدیه در سالن اجتماعات نیایش اظهار کرد: شهر سیاسی نیست و مدیریت شهری و شهردار نباید سیاسی باشند؛ زیرا شهر برای همه مردم است.

  وی افزود: بیشتر شهرداران در دولت‌های مختلف با نگاه‌های سیاسی مدیریت کردند و اتفاق خاصی رخ نداده است، شهر همه امکانات از جمله فضاهای تفریحی و فرهنگی و آموزشی برای شهروندان لازم دارد.

  این مسئول با بیان اینکه شهردار باید شهر را با همه امکانات برای مردم فراهم کند، اذعان کرد: متاسفانه روالی شکل گرفته که قداست‌ها از نام‌ها و ارزش‌ها از عملکردها برداشته شده است و در معرفی افراد به نام‌های پیرامون آنها توجه می‌کنیم نه به عملکردها و کارنامه کاری آنان.
  وی بیان کرد: اگر در تعیین مدیریت‌ها عملکرد افراد مورد توجه و ارزیابی قرار گیرد، قدم‌های بزرگی در تحقق اهداف انقلاب برخواهیم داشت.

  گروسی ابراز کرد: نیاز شهروندان باید تحت توسعه متوازن قرار بگیرد و اگر درون جامعه شهری فعال نشود و هیچ توسعه متوازنی صورت نمی‌گیرد.

  وی تاکید کرد: سرمایه گذاری بیگانگان در کشور مقطعی است و برای کشور توسعه متوازان و آبادانی به وجود نمی‌آورد و باید نگاه به درون جامعه و شهروندان داشته باشیم.

  مدیرکل امور شهری و شوراهای قزوین عنوان کرد: غنای شهرداری ما در ایجاد بستر مناسب برای فعالیت اجتماعی اقتصادی و فرهنگی است که با برنامه ریزی مناسب محقق می‌شود.

  وی گفت: اختلاف سلیقه‌ها در شورا باید کنار گذاشته شود زیرا فکرها را ریشه کن می‌کند و عامل ناکارآمدی در شهر خواهد شد؛ باید نگاه ویژه به برنامه محوری و آینده پژوهی ضروری جزو برنامه‌های اصلی شهرداری و شورا قرار بگیرد.

  گروسی در پایان گفت: استفاده از همه عقول جامعه نیازمند است و تصور نشود هفت نفر در پشت درب‌های بسته عقول کلی محمدیه و ناحیه شهری مهرگان هستند؛ بلکه باید از همه اندیشمندان و نخبگان جامعه باید بهره گرفت.
  گفتنی است؛ در پایان این مراسم با حضور داود محمدی رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، حجت الاسلام موسوی موینی امام جمعه محمدیه، رضا گروسی مدیرکل امور شهری، عسگری فرماندار شهرستان البرز و مدیران شهری محمدیه از زحمات حسین بهزادپور شهردار سابق محمدیه تجلیل به عمل آمد و یدالله لطفی به عنوان شهردار جدید محمدیه معرفی شد.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">