ندای البرز
شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۰:۰۹ 2018 Apr 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24470
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱
 •   
  به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار گردید:
  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان البرز:در سال گذشته شهرستان البرز در بین تمام شهرستان‌های کشور که بیش از ۶۰۰ شهرستان می‌باشد رتبه برتر کشور را در ناجا بدست آورد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز،صبح امروز به مناسبت هفته نیروی انتظامی مراسم صبحگاه مشترک بین نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان البرز باحضور مسئولان شهرستان البرز در فرماندهی شهرستان البرز برگزار شد.
  در این مراسم فرمانده محترم نیروهای انتظامی شهرستان البرز با اشاره به هفته نیروی انتظامی و حضور پر رنگ نیروی انتظامی در امنیت جامعه اظهار کرد: یکی از افتخارات نیروی انتظامی تقدیم جان بر کفان و شهدای نیروی انتظامی در زمان جنگ تحمیلی و زمان‌های دیگر بوده است.
  سرهنگ سهراب خسروی افزود: کماکان درب‌های شهادت از قلب پایتخت تا لب‌ مرزهای سرزمین اسلامی ایران برای برای نیروی انتظامی باز است.
  وی عنوان کرد: هفته نیروی انتظامی فرصتی است تا بتوان بیشترین همکاری را بین نیروی انتظامی و مشارکت مردمی فراهم کرد.

  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان البرز اشاره کرد: در سال گذشته شهرستان البرز در بین تمام شهرستان‌های کشور که بیش از ۶۰۰ شهرستان می‌باشد رتبه برتر کشور را در ناجا بدست آورد.
  وی در ادامه به تشریح برنامه های ناجای شهرستان البرز در هفته نیروی انتظامی پرداخت و گفت: در دوشنبه هفته جاری در ساعت ۹:۳۰ دقیقه همایشی با عنوان همایش طلائیه داران فرهنگ ترافیکی در تالار شهر الوند برگزار می‌شود.
  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان البرز با اشاره به برنامه‌های هفته ناجا در هفته نیروی انتظامی شهرستان البرز ادامه داد: نشست علمی و تخصصی با دانشجویان دانشگاه البرز شهر محمدیه با موضوع آسیب‌های فضای مجازی از دیگر برنامه‌ها می‌باشد.
  این مسئول قرائت پیام مهر در دبیرستان شاهد مطهره شهر الوند با موضوع پیام ناجا در مورد مسائل امنیتی از دیگر برنامه‌های هفته ناجا در شهرستان البرز دانست.
  سرهنگ خسروی نشست پلیس با اصناف در کانون شهید مطهری و نشست پلیس با مسئولان قضایی شهرستان البرز رااز دیگر برنامه‌های هفته نیروی انتظامی در شهرستان البرز خواند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">