ندای البرز
یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۰۷:۱۱ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2644
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۹
 •   
  صبح امروز
  در این مراسم مادر شهیدان مختاری و بابایی ، پدر شهید بهرامی، همسر شهیدان خادم زادگان و مژدهی و فرزند شهید شکوری هریک نهالی را به یاد شهید خود کاشتند.

  صبح امروز (۱۷/۱۲/۹۳) مراسم کاشت درخت به یاد شهدای شهر الوند با حضور مسئولین، خانواده های معزز شهداء، دانش آموزان و  شهروندان در محل پارک ملّت (۵هکتاری) برگزار شد.

  در این مراسم مادر شهیدان مختاری و بابایی ، پدر شهید بهرامی و همسر شهیدان خادم زادگان و مژدهی و فرزند شهید شکوری هریک نهالی را به یاد شهید خود کاشتند که با همراهی حاضرین ، نهال های درخت تهیّه شده توسط شهرداری الوند کاشته و یاد و خاطره شهدای ارزشمند کشورمان گرامی داشته شد.

  فرزند شهید شکوی در حاشیه اجرای این برنامه به خبرنگار پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز گفت: همانطور که شهیدان با خون خود درخت تنومند اسلام را آبیاری کردند، وظیفه هر ایرانی مسلمان است که قدردان زحمات شهداء و ایثارگران ۸سال دفاع مقدس باشد و ما نمیتوانیم با هراقدامی این زحمات را جبران کنیم، امّا می توانیم با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان، به آنها بگوییم که ما همیشه بیاد شما هستیم و راه شما را ادامه خواهیم داد.

  1الوند#الوندشکوری افزود: امروز در این مراسم درختانی بیاد شهداء کاشته شد و درآینده وقتی این درختان رشد کرده و بزرگ شوند، مردم میتوانند زیر سایه آنها نشسته و بیاد شهداء باشند و بدانند که امنیّت و آرامش کنونی ما به رایگان بدست نیامده است.

  وی در ادامه ضمن تقدیر از برگزاری این برنامه اظهار داشت: بهتر بود برای پاسداشت شأن شهداء ، برنامه بهتر و باشکوه تری برگزار می شد.

  همسر شهید خادم زادگان نیز در سخنانی کوتاه، ضمن تقدیر از اجرای این برنامه، از خانواده ها و شهروندان خواست تا هنگام حضور درپارک ها و فضای سبز،مراقب کودکان خود باشند تا آسیبی به درختان،گلها و طبیعت وارد نشود.

  شایان ذکر است این برنامه توسط روابط عمومی شهرداری و جمعیّت فرزندان شاهد وایثارگر الوند برگزار شده است.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">