ندای البرز
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۵:۵۱ 2018 Jul 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25695
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱
 •   
  جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز:
  استکبار جهانی از همان روزهای اول انقلاب با ترور شخصیت‌های سیاسی نظام و بمب گذاری‌ها و تحمیل هشت سال جنگ علیه جمهوری اسلامی خواستند این انقلاب را نابود کند

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز، سرهنگ حسینعلی شیخ در جشن انقلاب اسلامی که در جمع کارگران و کارمندان کاشی الوند برگزار شد، اظهار کرد: در زمان پهلوی فساد اخلاقی نه فقط به خود شاه بلکه به اطرافیان او سرایت کرده بود .
  وی افزود : حکومت شاهنشاهی با برگزاری جشن‌های ۲۵۰۰ ساله که با هزینه‌های زیادی برگزار می‌شد فشار های اقتصادی زیادی را بر ملت مظلوم ایران وارد کرد.

  وی بیان کرد : بعد از انقلاب در زمینه های اقتصادی ، سیاسی پیشرفت های زیادی داشته‌ایم چنانچه اگر رئیس جمهوری در آمریکا می‌خواهد رئیس جمهور شود باید اول موضع خود را نسبت به آمریکا نشان بدهد .
  جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز ادامه داد : ایران در حال حاضر در اوج اقتدار قرار دارد و این درحالی است که وضعیت بد اقتصادی کشور یکی از سوالات هر فردی است، ما این موضوع راقبول داریم و از مسئولین می‌خواهیم که به فکر مردم باشند و مشکلات مردم را حل کنند.
  این مسئول با اشاره به اینکه بیشترین مشکلاتی که در جامعه امروز ما وجود دارد در بحث اقتصادی و بیکاری است، گفت: مسئولان باید یک راه حل اساسی برای رفع این مشکلات در جامعه بکنند.

  شیخ خاطر نشان کرد : ایران در زمینه سیاسی و نظامی در اوج قرار دارد به طوری‌که در زمینه نظامی پیشرفته ترین سلاح‌ها و تجهیزات را تولید کرده است .
  وی بیان کرد: در وضیعت اقتصادی جامعه مشکلاتی وجود دارد که نشات گرفته از دسیسه‌های استکبار جهانی است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بر ما تحمیل کرده‌اند.

  جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز در پایان گفت: استکبار جهانی از همان روزهای اول انقلاب با ترور شخصیت‌های سیاسی نظام و بمب گذاری‌ها و تحمیل هشت سال جنگ علیه جمهوری اسلامی خواستند این انقلاب را نابود کنند و همچنان این فتنه‌ها ادامه دارد و مردم با بصیرت ایران هرگز اجازه نداده‌اند به این انقلاب خدشه‌ای وارد شود .
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">