ندای البرز
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۹:۵۹ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20492
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۱
 •   
  داود محمدی در شورای اداری شهرستان البرز:
  پیوستگی بین مردم و نظام یکی از فرمایشات رهبر معظم است که این پیوستگی که در راهپیمایی 22 بهمن ماه تجلی کرده و پاسخ ترامپ را می دهد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز شهرستان البرز ،داوود محمدی در جلسه شورای اداری که صبح امروز در شهرستان البرز برگزارشد بااشاره پاسداری از میراث شهدا و حفظ انقلاب اظهار داشت :بعد از برجام با روی آمدن ترامپ مباحثی مطرح است و واقعیت این جریان این است که مواضعی که امریکا انتخاب کرده است مواضع قدرتی نیست بلکه کارهایی که می کند بیشتر به تبلیغات رسانه ای شبیه تر است
  وی با اشاره به اقتصاد چین و روسیه و کشورهای دیگر بیان کرد:اقتصاد این کشورها به طوری رقم می خورد که تولید ناخالص ملی شان از آمریکا جلو زده واین موضوع وضعیت ابر قدرتی آمریکا را تحت تاثیر قرار داده و بخش از مواضع گیری های ترامپ از سر ناگریزی است.
  نماینده مردم استان قزوین ،آبیک و شهرستان البرز در مجلس عنوان کرد:آمریکا در آستانه ورشکستگی مخفی قرار دارد چرا که حجم بدهی های آمریکا با میزان در آمدی که دارند به هیچ عنوان تناسب ندارد.
  محمدی ادامه داد:آمریکا به دنبال این است تا به آنجایی که جا دارداز مذاکراتی که در کشورهای دیگر دارند به ویژه کشورهایی که مذاکرات نظامی انجام داده اند بکاهند چرا که برایشان امکان ادامه این مذاکرات وجود ندارد.
  این مسوول با اشاره به وضعیت داخلی و بین المللی آمریکا بیان داشت آمریکا هیچ زمانی نمی تواند به ایران حمله نظامی کرده به ویژه در موقعیتی که ایران از لحاظ امکانات و تجهیزات نظامی قرار دارد
  نماینده مردم استان قزوین ،آبیک و شهرستان البرزیادآور شد:پیوستگی بین مردم و نظام یکی از فرمایشات رهبر معظم است که این پیوستگی که در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه تجلی کرده و پاسخ ترامپ را می دهد.
  وی عنوان کرد :به طور یقین وقتی بین مردم و نظام وحدت و پیوستگی وجود داشته باشد قطعا از آسیب ها ی که به ملت توسط دشمن وارد می شود کم می شود.

  انتهای پپام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">