ندای البرز
چهارشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۰:۲۰ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17487
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۶
 •   
  فرماندار شهرستان البرز عنوان کرد:
  فرماندار شهرستان البرز در جلسه دیدار با امام جمعه الوند، روسای ادارات، جمعی از بازاریان و اصناف گفت: «امروز تاجرها هم در سختی زندگی می‌کنند و اینگونه نیست که طبقه‌ای از جامعه درآمد هنگفتی داشته باشد و طبقات دیگر نداشته باشند.»

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، فرماندار شهرستان البرز ظهر امروز (چهارشنبه) در جلسه دیدار با امام جمعه الوند، روسای ادارات، جمعی از بازاریان و اصناف که بمناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز بسیج اصناف در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد گفت: در یکسال گذشته با مقاومت و ایستادگی مردم دستاورد بزرگی در حوزه هسته‌ای برای کشور حاصل آمد و  با رهنمودهای رهبری و تلاش مسؤولان مذاکرات در مسیری قرار گرفت که در برابر قدرت‌های جهانی حق هسته‌ای ایران تثبیت شد.

  عسگری افزود: زمانی دشمنان خواهان برچیده شدن پیچ و مهره‌های دانش هسته‌ای کشور بودند، اما با تدبیر دولت و ایستادگی مردم امروز ایران هسته‌ای در دنیا به رسمیت شناخته شده و قدرت‌های جهانی مکلف شده‌اند تا برای پیشرفت دانش هسته‌ای و غنی سازی اورانیوم با کشورمان همراهی کنند.

  وی ادامه داد: امروز در بخش بهداشت و درمان تحول بزرگی صورت گرفته و در دولت تدبیر و امید حرکت بسیار گسترده‌ای برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در شأن مردم آغاز شده است.

  امروز مردم دغدغه‌های گذشته را ندارند

  فرماندار شهرستان البرز بیان داشت: با تلاش‌های دولت، امروز مردم دغدغه‌های گذشته را ندارند و خدمات درمانی در حال توسعه است که در این خصوص می‌‌توان از بیمارستان دولتی شهر الوند به عنوان نمونه‌ای مشهود یاد کرد.

  این مقام مسؤول عنوان کرد: علی‌رغم تمام محدودیت‌های پیش روی دولت از جمله کاهش قیمت نفت، مدیریت کارشناسانه تیم اقتصادی دولت موجب شد تا ارزش پول ملی ما کاهش پیدا نکند، تورم به زیر ۱۰ درصد کاهش یافته و مردم با افزایش قیمت مواجه نشوند.

   تاجرها هم در سختی زندگی می‌کنند

  عسگری با بیان اینکه دغدغه معیشت خاص قشر معینی از جامعه نیست ابراز داشت: «امروز  تاجرها هم در سختی زندگی می‌کنند و اینگونه نیست که طبقه‌ای از جامعه درآمد هنگفتی داشته باشد و طبقات دیگر نداشته باشند.»

  نمایده عالی دولت در شهرستان البرز اضافه کرد: دولت تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم به کار بسته و این مدیران دستگاه‌ها هستند که باید با توجه به رویکرد اقتصاد مقاومتی، برنامه ریزی و بسیج امکانات خود شرایط مطلوبی را برای خدمت ایجاد کنند تا بتوان در این فضا افزایش بهره‌وری و جلب اعتماد مردمی را به همراه داشت.

  شورای اداری

  فرمانداری البرز رتبه اول فرمانداری‌های استان قزوین

  این مقام مسؤول در ادامه سخنان خود اظهار داشت: هماهنگی، وحدت و همدلی‌ خوبی در بین دستگاه‌ها و ارکان حاکمیتی شهرستان وجود دارد و همین موضوع موجب شده تا ما در ۲ مرحله ارزیابی به عنوان فرمانداری برتر استان قزوین شناخته شویم.

  وی ادامه داد: اگر همراهی مجموعه تشکل‌های مردمی، ارگان‌ها و کارکنان ادارات در اجرای برنامه‌های محوله نبود این امکان وجود نداشت تا فرمانداری شهرستان البرز این رتبه را از آن خود کند و این موضوع بیانگر تلاش تمامی ارکان حاکمیتی برای خدمت به مردم است.

  اجرای پروژه آبیاری قطره‌ای در ۲ هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان البرز 

  رییس شورای اداری شهرستان البرز در بخش دیگری از سخنان خود از اجرای پروژه بزرگ اقتصاد مقاومتی در شهرستان البرز خبر داد و عنوان کرد: در راستای اجرای شعار سال و با همکاری جهاد کشاورزی و کشاورزان، ۲هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان البرز تحت پوشش آبیاری قطره ای قرار خواهد گرفت.

  عسگری افزود:  کار مطالعه و طراحی نزدیک به ۲۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی انجام شده و در هفته دولت نیز عملیات اجرایی  ۷۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی شریفیه و کوچار آغاز خواهد شد.

  این مقام مسؤول بیان داشت: آبیاری قطره‌ای و پوشش انهار سنتی موجب خواهد تا ضمن استفاده صحیح از منابع آب، بهره‌وری و راندمان تولید افزایش داشته و گامی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی برداشته شود.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">