ندای البرز
جمعه ۰۳ بهمن ۱۳۹۳ - - ساعت ۰۳:۴۴ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 1132
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۱
 •   
  با برگزاری راهپیمایی باشکوه:
  اقشار مختلف مردم متدیّن وهمیشه درصحنه شهرستان البرز ظهر امروزپس از اقامه نماز جمعه ضمن حضوربا شکوه در راهپیمایی اعتراضی ،با قرائت قطعنامه ایی اقدام نشریه فرانسوی شارلی ابدو وحامیان اهانت به مقدّسات مسلمانان جهان را محکوم کرده وارادت خود را به ساحت مقدس پی

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز:اقشار مختلف مردم متدیّن وهمیشه درصحنه شهرستان البرز ظهر امروزپس از اقامه نماز جمعه ضمن حضوربا شکوه در راهپیمایی اعتراضی ،با قرائت قطعنامه ایی اقدام نشریه فرانسوی شارلی ابدو وحامیان اهانت به مقدّسات مسلمانان جهان را محکوم کرده وارادت خود را به ساحت مقدس پیامبرنور و رحمت حضرت محمد(صلی الله علیه وآله) ابراض کردند.

  این راهپیمایی در شهر الوند از مقابل مصلًی حضرت ابوالفضل(ع) آغاز و تا اواسط خیابان امام خمینی(رحمت الله علیه) ادامه یافت که راهپیمایان با سردادن شعار و حمل نوشته های فدائیان رسول الله، خواهان واکنش وزارت امور خارجه نسبت به این اهانت شدند.

  گفتنی است؛ در این راهپیمایی جمعی از مسئولین از جمله:امام جمعه شهر الوند،فرمانده سپاه امام رضا(ع)،ریاست آموزش وپرورش وجانشین فرماندهی انتظامی شهرستان البرزدر کنار عموم مردم حضور داشتند.

  در پایان این راهپیمایی قطعنامه ایی قرائت شد که در بخشی از آن آمده است: اقدامات مشکوک و از پیش طراحی شده دشمنان کینه توز اسلام در حمله ساختگی انسان های مزدور تکفیری به نشریه ای فرانسوی و هر اقدام مشابه دیگر را بی ارتباط با دین مبین اسلام دانسته و آن را محکوم می کنیم.

  در ادامه قطعنامه حاضران اهانت گستاخانه مجله فرانسوی شارلی ابدو به ساحت قدسی پیامبر اسلام (ص) را به شدت محکوم کرده وآن را نقشه از قبل طراحی شده استکبار و صهیونیسم و زایده اتاق فکر مثل شوم آمریکا، انگلیس دانسته واعلام داشتند:همراهی مزدوران فرانسه را در راستای بخشی از پروژه اسلام هراسی و نشانه ضعف و ترس غرب از امواج سهمگین بیداری اسلامی و رشد مکتب سراسر نور اسلام در سایه سار پیامبر رحمت (ص) می دانیم.

  این قطعنامه تصریح کرده است:با شکر و سپاس خداوند به پاس نعمت ولایت فقیه شجاع و قافله سالار صبر و بصیرت، با تمام وجود مراتب تشکر خود را از پیام راهگشا، الهی و حکیمانه امام المسلمین و رهبر مقتدر و باصلابت عزیزتر از جانمان به جوانان اروپا و امریکای شمالی در ترسیم شناخت صحیح و بی واسطه دین مبین اسلام، محکومیت صرفاً رسانه ای وزارت امور خارجه در برابر اهانت بی شرمانه به ساحت قدسی پیامبر اسلام(ص) را کافی ندانسته و در این رابطه اقدام تاثیرگذار و بین المللی متولیان را خواستاریم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">