ندای البرز
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۴:۲۹ 2018 May 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24365
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
 •   
  فرماندار شهرستان البرز:
  شهردار جدید از افراد شناخته شده در شهر الوند است و قطعا توقع مردم از کسی که می شناسند بیشتر بوده و موشکافانه عملکرد وی را دنبال خواهند کرد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز، فرماندار شهرستان البرز در مراسم تودیع و معارفه شهردار شهر الوند که دیروز با حضور مدیر کل دفتر امور شهری استانداری ومسئولان شهرستان البرز در تالار شهر الوند برگزار شد ، اظهار کرد: ساختن شهری خوب به جلب همراهی و مشارکت مردم را نیازمند است .

  وی با اشاره به افتتاح پروژه‌های بزرگ با هدف ایجاد رفاه عمومی در الوند طی سالهای گذشته اذعان داشت: قطعا ” پروژه های نیمه تمامی وجود دارند که اتمام آنها می بایست از اولین برنامه های شهرداری در سالهای آتی باشد ، زیرا اولویت دولت اتمام و ساماندهی پروژه های نیمه تمام است .

  عسگری در ادامه تاکید کرد: شهردار جدید از افراد شناخته شده در شهر است و قطعا توقع مردم از کسی که می شناسند بیشتر بوده و موشکافانه عملکرد وی را دنبال خواهند کرد.

  فرماندار البرز در ادامه با تشکر از زحمات لطفی شهردار پیشین الوند گفت : بهتراست در ادامه اجرا پروژه‌های عمرانی اجراء پروژه‌های فرهنگی و اجتماعی و همچنین برنامه‌هایی که برای شهرستان تولید ثروت نماید در دستور کار قرار گیرد.

  وی در پایان ضمن تاکید بر حضور و همراهی مردم در تمامی عرصه ها اذعان داشت: نتیجه حضور مردم ، عملکرد مثبت کلیه دستگاههای اجرایی و مسئولین در شهرستان باعث شده است که الوند بعنوان دومین شهر پس از مرکز استان از امکانات خوبی برخوردار باشد لذا امیدوارم با همراهی و همدلی مردم از این پس نیز به جایگاه مطلوب دست یافته و این موفقیتها در شهرستان البرز استمرار داشته باشد .

  در پایان این مراسم از زحمات یداله لطفی شهردار سابق تقدیر و جعفر جوادی بعنوان سیزدهمین شهردار الوند معرفی شد .

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">