ندای البرز
پنج شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۰:۱۷ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20324
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۰
 •   
  صبح امروز صورت گرفت:
  دراین مراسم حجت الا السلام شجاعی مهر مسوول نماینده ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع)شهرستان البرز گفت هرکس به اندازه که مسئولیت و جایگاه پستی دارد نسبت به شهدا باید ادای تکلیف کند .

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز : به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر مزار شهدای الوند با حضورفرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان شهرالوند عطر افشانی شد .

  دراین مراسم حجت الا السلام شجاعی مهر مسوول نماینده ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع)شهرستان البرز گفت :مسئولیت ها به تعبیر حضرت آقا تنگه احدی است که در اختیار شماست . هرکس به اندازه مسئولیت و جایگاه و پستی که دارد نسبت امام شهدا باید ادای تکلیف کند اگر ما راه شهدا نپیمودیم از مسیر امام فاصله گرفتیم اگر با خط امام و شهدا و گفتمان رهبری زاویه گرفتیم منتظر سیلی سختی از دشمنان باشیم .

  وی بنا بر وصیت شهدا اظهار داشت :عمل به تکلیف در اطاعت از رهبر ی و ولایت خدمت به محرومین و بازکردن گره مشکلات از جمله سفارش های تمام شهدا بود مردم می باشد . ما باید برای مردم الگو باشیم و هر چه میتوانیم از تجملگرایی خودخواهی تحزب گروه گرایی و تفرقه در جامعه بپرهیزیم .

  شجاعی مهر گفت : راه امام و شهدا در حفظ انقلاب کمک به پیشرفت و پیشبرد اهداف انقلاب مبارزه و جهاد در مقابل دشمنان انقلاب هوشیاری و غافل نشدن از دشمن و پرهیز از اعتماد و پیروی از دشمنان قسم خورده انقلاب که دستانشان به خون جوانان این کشور آلوده است .
  مسوول نمایندگی ولی فقیه در پایان بیان داشت : امروز اعتماد به دشمن خیانت به انقلاب وشهدا است . ما و. مسولان باید سعی کنیم همان گونه که امام (ره) و شهدا وصیت کردند پیرور ولی زمان باشیم به فکر منافع خود نباشیم و تمام مشکلات و گره های جامعه را بر گردن مردم نگذاریم و هر کجا که تریبون در مقابل ما قرار گرفت فقط به دنبال تفرقه افکنی و جدای باشیم ما یاید سعی کنیم در این دنیا آنچه را که از ما خواسته شده است را انجام دهیم تا در آخرت مدیون و شرمنده شهدا نباشیم .

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">