ندای البرز
جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۳:۴۸ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17755
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۱
 •   
  امام جمعه موقت شهر الوند:
  امام جمعه موقت شهر الوند تصریح کرد: وظیفه مسؤولان رفع مشکلات کارگری و اقتصادی مردم است، اما متأسفانه به دنبال کارهای سیاسی و مسائل حاشیه‌ای هستند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حجت‌الاسلام مصائبی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه شهر الوند با اشاره به موضوع انعقاد قرارداد با FATF گفت: این قرارداد یکی از بندهای معاهده برجام بوده و یکی از سازو کارهای آن این است که بانک‌های داخلی نهادهای مهم کشور را تحریم کنند.

  مصائبی افزود: دولتمردان ما باید به دور از تعصبات حزبی و جریانی مصالح انقلاب و نظام را در نظر گرفته و به اینگونه موضوعات نگاه عالمانه‌تری داشته باشند.

  وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در موضوع برجام نظرها و نگاه کلان خود را بیان فرموده و بر بی‌اعتمادی به آمریکا تأکید کردند، اما با تمام این مسائل مذاکرات انجام و برجام به امضاء رسید.

  حجت‌الاسلام مصائبی با اشاره به بدعهدی آمریکا در موضوع برجام عنوان کرد: پس از برجام هنوز رطوبت مهرها و امضاءها خشک نشده دشمن و استکبار جهانی علیه ما کارشکنی می‌کنند اما متأسفانه هنوز برخی بر طبل اعتماد به آمریکا می‌کوبند.

  امام جمعه موقت شهر الوند در ادامه بیان داشت: امروز برخی مسؤولان با دشمن همراه شده در سخنان خود اعلام می‌دارند ما به ابزار دفاعی نظامی نیاز نداریم که بیان این موضوع جفای به انقلاب بوده و این شبهه وجود دارد که همین‌ها در دام دشمن گرفتار شده باشند.

  مصائبی تصریح کرد: در زمانی که مقام معظم رهبری در موضوع اقتصاد مقاومتی بر اقدام و عمل تأکید می‌کنند، هیچ گونه اقدام عاقلانه و مجدانه‌ای در موضوع اقتصاد مقاومتی مشاهده نمی‌شود و در مقابل می‌بینیم که مسؤولان دولتی ما بجای رفع مشکلات مردم در کارهای سیاسی و جناحی خودشان غرق شده‌اند.

  نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین خطاب به مسؤولان اظهارداشت: مسؤول محترم وظیفه شما جناح بازی، سیاسی‌کاری و برنامه‌ریزی برای انتخابات ۹۶ نیست، وظیفه شما خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان است.

  این مقام مسؤول با اشاره به موضوع ورشکستگی کارخانجات شهرصنعتی البرز و افزایش بیکاری کارگران منطقه عنوان کرد: وظیفه مسؤولان رفع مشکلات کارگری و اقتصادی مردم است، اما متأسفانه به دنبال کارهای سیاسی و مسائل حاشیه‌ای هستند.

  امام جمعه موقت شهر الوند بیان داشت: به مسؤولان شهرستان، استان و کشور هشدار می‌دهیم که باید به مردم خدمت کنید، زیرا قدرت شما از مردم است و این مردم هستند که به شما اقتدار و جایگاه بخشیده‌اند.

  حجت‌الاسلام مصائبی یادآورشد: مسؤولان باید از فرصت موجود برای خدمت به مردم استفاده کنند، زیرا این امکان وجود دارد تا با تغییردولت‌ها افراد نیز تغییر کنند و توفیق خدمت به مردم از آنان سلب شود.

  وی ضمن تسلیت فرارسیدن سالروز شهادت حجاج در واقعه منا بیان داشت: ما هنوز داغ واقعه سال ۶۶ را فراموش نکرده بودیم که با بی‌تدبیری خادمان به ظاهر عادل و خائنین به حرم الهی ۸ هزار نفراز حجاج بی‌گناه با لبان تشنه به شهادت رسیدند.

  این مقام مسؤول با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت مناسک حج خاطرنشان کرد: جهان اسلام باید از خواب غفلت بیدار شده و بر علیه جنایات و خیانتهای آل سعود قیام کنند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">