ندای البرز
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۳:۴۹ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17688
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۷
 •   
  امام جمعه شهر الوند:
  امام جمعه شهر الوند گفت:ما از مسؤولان دولت می‌خواهیم تا ما را در این مهلکه (FATF)گرفتار نکنند، زیرا این موضوع یکی از دام‌های خطرناک برای مهار جمهوری اسلامی ایران است.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حجت‌الاسلام علی طهماسبی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه شهر الوند با اشاره به موضوع پیوستن ایران به سازمان بین‌المللی مبارزه با پولشویی(fatf) گفت: ما به اینکه این طرح در زمان کدام دولت و توسط چه کسی ارائه شده کاری ندایم، بلکه مسؤولان را از آثار مخرب پیوستن به این سازمان برحذر می‌داریم.

  طهماسبی عنوان کرد: پیوستن به این سازمان موجب خواهد شد تا بازرسان به کلیه اسناد مالی مهم و سری کشور دسترسی داشته و آنها را دراختیار سرویس‌های جاسوسی بیگانگان قرار دهند.

  وی با بیان اینکه مأموریت این گروه مقابله با پولشویی و تامین مالی تروریسم در نظام مالی جهانی است بیان داشت:  این سازمان نیز همانند آمریکایی‌ها تروریست را به خوب و بد تقسیم می‌کند و گروه‌هایی همانند حزب‌الله لبنان که در تضاد با منافع آنها باشند را تروریست می‌داند.

  امام جمعه الوند ادامه داد:  ما با آمریکا اختلاف مبنایی داریم و همه تلاش استکبار برای کشیدن ترمز جمهوری اسلامی ایران است، به همین دلیل اگر به این سازمان بپیوندیم هیچ چیز از دسترسی آمریکا در امان نخواهد بود.

  این مقام مسؤول خاطرنشان کرد: اگر به این پیمان (FATF) بپیوندیم باید اطلاعات مالی نهادهای نظامی همچون سپاه پاسداران، شرکت‌ها و افرادی را که در زمان تحریم‌ها به ایران کمک می‌کردند در اختیار دشمنان قراردهیم که این موضوع بسیار خطرناک خواهد بود، زیرا امکان وضع دوباره تحریم‌ها وجود دارد و آنها می‌توانند ضعف و قوت ما را شناسایی کنند.

  خطیب جمعه شهر الوند تصریح کرد: ما از مسؤولان دولت می‌خواهیم تا ما را در این مهلکه گرفتار نکنند، زیرا این موضوع یکی از دام‌های خطرناک برای مهار جمهوری اسلامی ایران است.

  حجت‌الاسلام طهماسبی در ادامه سخنان خود با اشاره به فرارسیدن سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و فاطمه زهرا(س) ابراز داشت: سبک بودن مهریه، تهیه جهیزیه متناسب با نیاز و عدم وجود تجمل‌گرایی از آموزه‌های مهم این ازدواج آسمانی است.

  رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان البرز یادآور شد: امروز تجمل‌گرایی، سخت گیری در مهریه و تهیه جهیزیه سنگین به موانع ازدواج جوانان تبدیل شده و همه باید بر علیه تجمل‌گرایی قیام کنیم.

  طهماسبی افزود: می‌توان با در نظر گرفتن رضای خدا، با رعایت حدود الهی و مراعات یکدیگر جشن‌های عروسی شاد و بدون گناه برگزار کرد.

  امام جمعه الوند با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت امام جواد(ع) اظهارداشت: فلسفه وجودی امام حفظ دین است و بدون مبارزه با استکبار زمان نمی‌توان دین را حفظ کرد.

  وی ادامه داد: امام جواد(ع) یکی از امامانی بود که علی‌رغم جوان بودن توانست در مقابل بزرگان علمی عصرخود ایستاده و علم الهی ائمه(ع) را به نمایش بگذارد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">