ندای البرز
پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۰:۴۸ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25119
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۳
 •   
  عضو شورای روستای نصرت‌آباد:
  شورای روستای نصرت‌آباد پیگیر این موضوع است که سرانه نصرت آباد را از شهرداری الوند جدا کند و به این روستا اختصاص بدهد

  حجت الاسلام موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ندای البرز با اشاره به اینکه کد روستایی نصرت آباد صادرشده است اظهار کرد: این کد به معنای این بوده که نصرت آباد به عنوان یک روستا در امورات خود می‌تواند مستقل عمل کند.
  وی افزود: خدمات شهری متعلق به روستای نصرت‌آباد تا صدور حکم سرانه جمعیتی این روستا از طرف استاندار قزوین بر عهده شهر الوند است.
  عضو شورای روستای نصرت‌آباد عنوان کرد: تاکنون بودجه سرانه جمعیت روستای نصرت‌آباد به حساب شهر الوند واریز شده است که این امر می‌طلبد تا الوند در حال حاضر عهده‌دار خدمات شهری نصرت‌آباد باشد.
  وی ادامه داد: شورای روستای نصرت‌آباد، گفته‌های جعفرجوادی شهردار الوند  منوط بر اینکه بودجه سرانه جمعیت روستای نصرت‌آباد به حساب شهرداری الوند واریز نمی‌شود را تکذیب می‌کند.
  حجت الاسلام موسوی بیان کرد: شورای روستای نصرت‌آباد پیگیر این موضوع است که سرانه نصرت آباد را از شهرداری الوند جدا کند و به این روستا اختصاص بدهد اما تا به امروز این اتفاق نیافتاده است و بودجه سرانه روستای نصرت‌آباد به حساب شهرداری الوند واریز می‌شود.
  حجت‌الاسلام موسوی تصریح کرد: از سال ۸۴ قرار بر این است که روستای نصرت‌آباد به شهر تبدیل شود که متاسفانه در این دوازده سال این اتفاق رخ نداده است و حال جای سوال است که برخی از مسئولان شهرستانی با توجه به روال زمانی که قانون مشخص کرده است چگونه مدعی هستند یک روستا به مدت یک سال به شهر تبدیل می‌شود.
  وی با اشاره به پرداخت سرانه‌های جمعیت روستای نصرت‌آباد تصریح کرد: تا به امروز چندین جلسه با استانداری قزوین تشکیل شده است که نتیجه جلسه اخیر تصویب ۵ مصوبه بوده که در یکی از این مصوبات شهرداری الوند موظف است تا خدمات شهری نصرت‌آباد را انجام بدهد.
  حجت‌الاسلام موسوی تشریح کرد: یکی از مشکلاتی که در ارائه خدمات شهری شهرداری الوند به روستای نصرت‌آباد آباد وجود دارد این است که این خدمات کافی نبوده و عدم رضایت شهروندان را به دنبال دارد.
  عضو شورای روستای نصرت‌آباد بیان کرد: زمانی که روستای نصرت‌آباد شورا و دهیار دارد شایسته نیست که بودجه برای خدمات رسانی در خدمت شهرداری الوند باشد.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">