ندای البرز
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۸:۰۴ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 26021
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱
 •   
  یوسفی پور دبیر اجرایی نمایشگاه عکس"کودکان کار":
  با مشورت و همکاری مسئول فرهنگی دانشگاه کار قرار بر این شد تا نمایشگاه عکسی برای کودکان کار برگزار شودو هزینه‌های دریافتی این نمایشگاه صرف مایحتاج نوروزی کودکان کار گردد

  سکینه یوسفی پور در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی ندای البرز با اشاره به بر‌ پایی نمایشگاه عکس کودکان کار در دانشگاه کار شهر الوند اظهارکرد: این نمایشگاه برای اولین بار در دانشگاه کار برگزار می‌شود.
  وی با اشاره به انگیزه برپایی این نمایشگاه افزود: به دلیل حرفه‌ام که عکاسی است یک روز در سرای سعدالسلطنه مشغول عکاسی بودم که دختر‌بچه‌ای درخواست کرد تا از او وسیله بخرم اما من به جای خرید کردن ، یک عکس یادگاری از او گرفتم که این کارم دختر بچه را خیلی خوشحال کرد.
  دبیراجرایی نمایشگاه عکس کودکان کار در شهر الوند ادامه داد: خوشحالی دختر بچه با داشتن یک عکس از خودش جرقه‌ای در ذهن من ایجاد کرد تا تمام تلاش خود را بکنم تا بتوانم یک کار بزرگ برای کودکان کار انجام بدهم.
  وی عنوان کرد: با مشورت و همکاری مسئول فرهنگی دانشگاه کار قرار بر این شد تا نمایشگاه عکسی برای کودکان کار برگزار شودو هزینه‌های دریافتی این نمایشگاه صرف مایحتاج نوروزی کودکان کار گردد
  این هنرمند الوندی خاطر نشان کرد: این نمایشگاه عکس در هشتم و نهم اسفند ماه سال جاری در دانشگاه کار برگزار می‌شود که آثار بسیاری از هنرمندان سایر استان‌ها در این نمایشگاه شرکت داده شده و ۱۶ اثر برگزیده از آثار ارسالی این هنرمندان با داوری عکاس برجسته استان برگزیده می‌شود.
  یوسفی پور اضافه کرد: با توجه به اینکه کودکان کار دوست ندارند که عکس‌هایشان به فروش برود آثار عکاسی این نمایشگاه به فروش نمی رود و توسط دانشگاه کار در قالب یک کتاب منتشر می شود.
  دبیر اجرایی نمایشگاه عکاسی کودکان کار در شهر الوند بیان کرد: برپایی این نمایشگاه و نمایشگاه‌های دیگر که به نیت کمک رسانی به کودکان کار برگزار می‌شود باعث می‌شود که این کودکان از طریق کارهای فرهنگی و یاد‌گیری کارهای هنری بتوانند نیازهای خود را برطرف کنند.
  این عکاس الوندی یاد‌آور شد: در نمایشگاه عکاسی کودکان کار یک درختچه آرزوها وجود دارد که بازدیدکنندگان می‌توانند از آرزوهای این درخت برداشته و در صورت امکان آرزوهای کودکان کاررا برآورده کنند.
  یوسفی پور گفت: بازدید مسئولان از این نمایشگاه امید زندگی را در بین بچه‌های کار تزریق می‌کند تا به حدی که مسئولان با توجه به اختیاراتی که دارند می توانند مشکلات ریز این کودکان را بر طرف کرده و آرزوهای آنها را بر آورده کنند.
  دبیر اجرایی نمایشگاه عکس کودکان کار ادامه داد: با هزینه‌هایی که از این نمایشگاه به دست می‌آید  تا آخر اسفند ماه سال جاری جشنی برای کودکان کار گرفته می‌شود که در این راستا شهرداری قزوین همکاری های لازم را انجام داده و یکی از سالن های خود را برای برپایی این جشن در اختیار ما قرار داده است.
  این هنرمند جوان الوندی تصریح کرد: شورای شهر قزوین اداره بهزیستی قزوین کمک شایانی را در برگزاری جشن روز چهاردهم اسفندماه سال جاری انجام داده‌اند که جا دارد از زحمت آنها تشکر و قدردانی شود.
  وی در پایان از مسئولان شهرستان البرز درخواست کرد تا همکاری‌های لازم را برای باشکوه برگزار شدن این جشن و خوشحالی کودکان کار انجام بدهند.
  انتهای پیام

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">