ندای البرز
پنج شنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۳:۴۳ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 7722
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۸
 •   
  امام جمعه شهر الوند در دیدار با فرماندار شهرستان البرز و مدیریت شهری الوند تأکیدکرد:
  امام جمعه شهر الوند با بیان اینکه قدرت در نظام جمهوری اسلامی به مناصب مختلف تنفیذ و تقسیم شده تصریح کرد: مسئولان و مدیران باید از مناصب و قدرت خود به نفع مردم استفاده کنند و در راه خدمت رسانی به آنان بکوشند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، همزمان با میلاد با سعادت حضرت ثامن الحجج(ع) و هفته ی دولت، فرماندار شهرستان البرز به همراه شهردار، شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری الوند با حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه شهر الوند دیدار کردند.

  در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه شهر الوند در سخنانی ضمن تبریک هفته دولت به خادمان ملت در قوه مجریه و ولادت با سعادت مام رضا(ع) بیان داشت: اگر کارهای بزرگ و زیر بنایی انجام شده در حوزه های مختلف عمرانی، فرهنگی و اجتماعی را با کشورهای همسایه و جهان سومی مقایسه کنیم، این موضوع روشن خواهد شد که چه اقدامات بزرگی در کشور ما انجام شده که قابل قیاس با همسایگان نیست.

  طهماسبی افزود: دشمن در تلاش است تا با ایجاد تفکرات غلط، مردم را نسبت به مسئولان و مدیران نظام بی اعتماد نموده و به این وسیله در میان مردم و بدنه اجرایی نظام اختلاف افکنی کند که این تفکر غلط باید اصلاح شود و مقام معظم رهبری نیز شعار امسال را با توجه به همین موضوع مطرح فرمودند .

  وی ضمن تبریک روز کارمند به همه کارمندان شهرستان البرز، ادامه داد: باید از قشر کارمند تجلیل نموده و در رسیدگی به امور آنان تلاش کرد تا در انجام وظایف خود دچار انحراف نشوند.

  امام جمعه شهر الوند اظهار داشت: وجود نقد منصفانه، شفاف و دفاع واقع بینانه بسیار با اهمیّت است، اما نقدی که منصفانه نباشد موجب تخریب بوده و از اینگونه اقدامات باید خودداری کرد و ادامه داد: در طول مدتی که بنده امام جمعه بوده ام، نقد ها و تذکرات در پشت درب های بسته به اطلاع مسئولان مربوطه رسانده شده و لازم نیست تا افراد با استفاده از تریبون ها یکدیگر را تخریب و به خنثی سازی قدرت یکدیگر بپردازند.

  رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان البرز با بیان اینکه قدرت در نظام جمهوری اسلامی به مناصب مختلف تنفیذ و تقسیم شده تصریح کرد: مسئولان و مدیران باید از مناصب و قدرت خود به نفع مردم استفاده کنند و در راه خدمت رسانی به آنان بکوشند.

  در ادامه این دیدار، فرماندار شهرستان البرز نیز ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند ابراز داشت: باید قدر داشته های خود را دانسته و بین دو مقوله ی منافع ملی و مسائل روزمره تفاوت قائل شویم و اضافه کرد: نباید با تداخل احساسات حزبی و جریان های سیاسی در تحلیل های روزمره، منافع ملی را زیر سوال برد و اگر نقدی نیز وجود دارد باید بدور از هرگونه تخریب و سیاه نمایی صورت گیرد.

  مقام عالی دولت در شهرستان البرز تأکید کرد: باید امنیّت حاکم بر گلستان کشور را در آتشگاه خطرناک منطقه فدر دانست و از انجام اقداماتی که موجب بروز صدمه به کشور می شود خودداری کرد.

  مهندس حسن پور بیان داشت: در شهرستان البرز تلاش شده تا سیاست های دولت تدبیر و امید، با تدبر در کارها و رعایت اعتدال اجرایی شود و کارهای باقی مانده بدور از هرگونه حواشی به اتمام برسد.

  فرماندار شهرستان البرز افتتاح ۸۹ پروژه عمرانی، خدماتی، کشاورزی ،صنعتی و آموزشی با اعتباری بالغ بر ۶۴میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان را از نتایج اقدامات انجام شده در ۶ ماهه بعد از دهه مبارک فجر دانست و اذعان داشت: باید خوبیها و خدمات شایسته ی کارگزاران نظام به اطلاع مردم رسانده شود و آنها نیز باید قدردان ارایه ی خدمات زیربنایی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی باشند .

  وی ضمن تأکید بر نحوه صحیح بهره برداری از پروژه های فرهنگی و اجتماعی عنوان کرد: برنامه هایی که در کانون های فرهنگی و اجتماعی اجراء می شود باید به گونه ایی باشد که موجب تربیت صحیح فرزندان این مرزو بوم و در نهایت یاران امام زمان(عج) شودد.

  رئیس شورای تأمین شهرستان البرز در خاتمه اذعان داشت: همه ما خدمتگزار مردم هستیم و باید تحت ولایت مقام معظم رهبری با همدلی در راه خدمت رسانی به مردم تلاش کنیم.

  در ابتدای این دیدار، یدالله لطفی شهردار الوند با تأکید بر مسئولیت و تعهدات مدیریت شهری اظهار داشت: در عمل به تعهدات نیز باید تمام سعی و تلاش خود را بکار گیریم تا انشاء اله شاهد تحول جدی در عمران و آبادانی شهر باشیم.

  لطفی ایجاد تعادل بین هزینه های جاری و عمرانی را از اهداف خود در حوزه ی مدیریت بودجه عنوان کرد و افزود: در هزینه های عمرانی است که شهروندان می توانند خدمات ارایه شده توسط مدیریت شهری را احساس کنند و امیدواریم به مرحله ای برسیم که تخصیص اعتبارات عمرانی بر هزینه های جاری پیشی بگیرد.

  وی در پایان سخنان خود با پذیرش نواقص موجود در بخشی از حوزه های شهرداری، تصریح کرد: با حمایت های امام جمعه، فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر؛ امیدوارم مشکلات اجرایی پروژه های شهرداری بویژه بلوار خلیج فارس مرتفع شود تا با همدلی و همزبانی بتوانیم تحول بسیار بزرگی را در شهر ایجاد کنیم.

  در پایان این دیدار، به مناسبت روز کارمند از، فتح اله درویشوند آزاده و جانباز دوران دفاع مقدس با اهداء لوح یادبود و هدیه تقدیر بعمل آمد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">