ندای البرز
پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۶:۵۴ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 6950
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۴
 •   
  امام جمعه شهر الوند:
  امام جمعه شهر الوند در دیدار مدیران جدیدالانتصاب شهرستان البرز گفت: انتصاب افراد در سمت های مختلف فرصتی ارزشمند برای ارائه خدمت به مردم است.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، نصیری معاون فرماندار شهرستان البرز بهمراه شهردار الوند و مدیران جدیدالانتصاب این شهرستان با امام جمعه شهر الوند دردفتر ایشان دیدار و گفتگو کردند .

  معاون فرماندار البرز در این دیدار، ضمن اظهار تشکر از حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی، همراهی و حمایت های وی از مجموعه اجرایی شهرستان را  مصداق ملموس همدلی و همزبانی دانست که مایه ی امید و دلگرمی مسئولان در ادامه روند خدمت رسانی به مردم خواهد بود.

  نصیری اذعان داشت : یکی از دغدغه های اصلی مسئولین، خدمت رسانی مطلوب به شهروندان است و اگر بصیرت خود را تقویت نمائیم ، قطعا در این راه موفق خواهیم شد .

  در ادامه این دیدار، یداله لطفی  شهردار جدید  الوند نیز در خصوص عملیات اجرایی پروژه بلوار خلیج فارس توضیحاتی را ارائه کرد.

  شهردار الوند ضمن تقدیر از خدمات انجام شده توسط مدیران گذشته عنوان کرد : مهم این است هر فردی در هر جا و مسئولیتی که هست؛ وظیفه خود را بخوبی انجام دهد تا بتواند در مقابل مردم و خداوند بزرگ سربلند باشد.

  امام جمعه شهر الوند نیز در پایان این دیدار با تقدیر از خدمات مدیران سابق ، انتصاب افراد در سمت های مختلف را فرصتی ارزشمند برای ارائه خدمت صادقانه دانست تا بتوانند از فرصت ایجاد شده برای انتخاب بهترین شیوه خدمات رسانی به مردم در راه سربلندی نظام استفاده کنند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">