ندای البرز
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۰:۴۳ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20405
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۵
 •   
  به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد :
  امروزه نه تنها امنیت کشور خودمان را فراهم می کنیم بلکه امنیت کشور های اسلامی منطقه را با صادر کردن فرهنگ انقلاب برقرار کرده ایم .

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز شهرستان البرز،به مناسبت ایام الله دهه فجریک دور ه مسابقات در رشته تکواندو با یادبود شهدای آتش نشان و شهید آتش نشان الوند صادقی در سالن میهن شهرستان البرز با حضور مسوولان و خانواده شهید برگزار شد .
  سرهنگ حیدری فرمانده سپاه شهرستان البرز در جمع این ورزشکاران گفت : در زمان طاغوت ما امنیت نداشتیم دستگاه اطلاعاتی ساواک نمی گذاشت انقلابیون راحت زندگی کنند تا جوانان بتوانند به راحتی در این برنامه ها حضور پیدا کنند ، شما گذشته و حال را مقایسه کنید ، ما امروز نه تنها امنیت کشور خودمان را فراهم می کنیم بلکه امنیت کشور های اسلامی منطقه را با صادر کردن فرهنگ انقلاب برقرار کرده ایم .
  سرهنگ حیدری در ادامه افزود : کسانی این امنیت را برقرار کردند همین جوانانی مثل شما بوده اند که در ۸سال دفاع مقدس از میهن ما دفاع کردند  امروزه اگر جوانانی مثل شما نبودند و از مسلمانان در سوریه عراق دفاع نمی کردند به فرموده مقام معظم رهبری الان باید در همدان کرمانشاه ودر داخل کشور با داعشی ها می جنگیدیم و الان در حالجنگ  به جای ورزش کردن بودیم .
  وی در ادامه افزود : ما ورزشکاران و جوانان باید قدران این انقلاب باشیم و این و ظیفه ما است که با مرام منش پهلوانی مثل پهلوان تختی که  راه خود را انتخاب کرد راه خود را انتخاب کنیم و در مسیر ولایت حرکت کنیم .
  در پایان این مراسم به نفرات برتر مسابقات جوایز ازرنده ای اهدا و از خانواده شهید صادقی تجلیل شد .

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">