ندای البرز
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۰۱ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16611
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ تیر ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۴
 •   
  به میزبانی شهرستان البرز برگزار شد:
  مسابقات تکواندو بسیج استان قزوین گرامیداشت شهید ابراهیم هادی به میزبانی شهرستان البرز برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، عصر امروز(سه شنبه) و با حضور پرشور ورزشکاران، مسابقات تکواندو بسیج استان قزوین گرامیداشت شهید ابراهیم هادی به میزبانی تربیت بدنی سپاه شهرستان البرز در سالن صالحین شهر محمدیه برگزار شد.

  در این دوره از مسابقات که با حضور ورزشکارانی از شهرستان‌های البرز، آبیک، تاکستان و قزوین برگزارشد، ۵۲ تکواندوکار توان و آمادگی خود را برای رسیدن به جایگاه قهرمانی به آزمایش گذاشتند.

  در مسابقات تکواندو قهرمانی بسیج استان قزوین که با هدف اعتلای ورزش تکواندو و آماده‌سازی نخبگان این رشته برای حضور در میادین کشوری و بین‌المللی برگزار شد، ۱۲ داور و کادر داوری به قضاوت پرداختند.

  در خاتمه این مسابقات و در وزن اول محمدصادق اصغری، وزن دوم محمدمهدی بیاتی، وزن سوم کامیاب بسجیده وزن چهارم، محمدمهدی فلاح، وزن پنجم محمدامین حیدری، وزن ششم حسین ملکی، وزن هفتم علی عزیزی،  وزن نهم امیرمحمد سواری ومحمدرضا محمدی در وزن دهم موفق به کسب رتبه نخست شدند.

  انتهای پیام

   

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">