ندای البرز
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۵۲ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11082
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۸
 •   
  در سطح مدارس شهر الوند برگزار شد؛
  یکدوره مسابقه ساخت کتاب با عنوان مسابقه "من یار مهربانم" با مشارکت 20 واحد آموزشی شهر الوند برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان البرز گفت: یکدوره مسابقه ساخت کتاب با عنوان مسابقه “من یار مهربانم”  در کتابخانه مشارکتی شهید مطهری شهر الوند برگزارشد.

  رمضان حیدری افزود: این مسابقه با هدف آشنایی بیشتر دانش آموزان با مراحل ساخت و انتشار کتاب برگزار شد و ادامه داد: برگزاری این مسابقات موجب می شود تا دانش آموزان در حفظ و نگهداری این منبع ارزشمند و مفید احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند.

  حیدری اظهار داشت: این مسابقه با مشارکت ۲۰ واحد آموزشی شهرستان برگزار شد که طی آن، بیش از ۲۰۰ عنوان کتب ساخته شده دست دانش آموزان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و اضافه کرد: زیبایی، طراحی روی جلد کتاب، تزیین و صفحه آرایی کتاب،  نوع صحافی، آماده سازی و موضوع کتاب از جمله مورادی بود که در ساخت کتب، مورد توجه شرکت کنندگان و داوران مسابقه قرار گرفت.

  گفتنی است کتابخانه مشارکتی شهید مطهری در آذر ماه سال ۹۴ بصورت مشارکتی و تفاهم نامه بین آموزش و پرورش و اداره کل کتابخانه های قزوین افتتاح و راه اندازی شد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">