ندای البرز
دوشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۰:۳۴ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23599
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
 •   
  همزمان با دهه کرامت برگزار می گردد:
  به مناسبت دهه کرامت، مسابقات کتابخوانی سبک زندگی رضوی توسط کانون فرهنگی هنری طه مسجد جامع حضرت رسول اکرم شهر الوند برگزار می شود.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز نقی صفری مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری طه مسجدجامع حضرت رسول اکرم(ص) گفت: مسابقه کتابخوانی سبک زندگی رضوی به مناسبت دهه کرامت توسط کانون طه برگزار شده است که تاکنون ۴۰ نفر برای شرکت در این مسابقه اعلام آمادگی کرده اند.

  وی ادامه داد: این مسابقه کتابخوانی به منظور آشنایی با سبک و سیره زندگی امام رضا (ع) برگزار شده و جزوه ۱۰۰ صفحه ای که برای این مسابقه درنظر گرفته شده برگرفته از کتاب سبک زندگی، منشور زندگی در منظر امام رضا (ع) است.

  مدیر کانون فرهنگی هنری طه مسجد جامع حضرت رسول اکرم شهر الوند اضافه کرد: امروز نهم مرداد ماه آخرین مهلت برای شرکت در این مسابقه است که علاقمندان برای شرکت در مسابقه کتابخوانی سبک زندگی رضوی می توانند به کانال تلگرامی مسجد جامع حضرت رسول اکرم (ص) به آدرس  https://t.me/K_TAHA مراجعه کرده و کتاب مذکور را دانلود و مطالعه کنند.

  وی عنوان کرد: آزمون این مسابقات کتابخوانی چهارشنبه ۱۱ مرداد برگزار می شود که به برگزیدگان جوایز نقدی و غیرنقدی اهدا می شود

  وی افزود:در این مسابقه شرکت کنندگانی از استانهای مختلف از جمله تهران ، قم ، اصفهان ، یزد ، تبریز ، گیلان شرکت کردند.

  صفری خاطر نشان کرد: یکی از برنامه های کانون طه برگزاری مسابقه کتابخوانی در مناسبت های مختلف است که در دهه کرامت برای نخستین بار است این کانون اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی سبک زندگی رضوی کرده است.

  پایان پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">