ندای البرز
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۰:۲۷ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20259
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۰
 •   
  حجت الاسلا م شجاعی مهر:
  حجت الاسلا م شجاعی مهر:مسولان این را بدانند که این جامعه صاحب دارد و روزی همه باید پاسخگو باشیم چرا که به فرموده امام (ره) گوش دادن به حرف ولی فقیه اطاعت از فرمان خداوند است .

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور پرسنل سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز در حسینه شهید علیمردانی برگزار شد .
  حجت الاسلام حسن شجاعی مهر مسوول نمایندگی ولی فقیه سپاه امام رضا (ع) گفت : مهم ترین شاخصه های انقلاب اسلامی امام (ره) اقداماتی بود که در تمام برنامه ها مبانی دین را سر لوحه کارهای خود نشان داده می شد .

  شجاعی مهر در ادامه افزود : یکی از آرمان های انقلاب اسلامی ایران پای گذاری حکومت شیعی است که حکومتی تشکیل دهیم تا صلح واقعی را در بین مردمان جهان راه بیاندازد و انقلاب اسلامی را به دیگر کشور های جهان صادر کند تا زمینه ساز ظهور مصلح جهانی منجی عالم بشریت حضرت حجت ابن الحسن العسکری باشیم اگر ما مسلمانان این کارا انجام ندهیم و زمینه ساز ظهور نباشیم
  وی در ادامه بیان داشت: برای این که جامعه را برای حکومت مهدوی آماده کنیم اول باید خودمان را اصلاح کنیم رفتارو گفتارمان با قول و حرف ها و وعده های که به مردم می دهیم یکی باشد .
  حجت السلام شجاعی مهر در ادامه گفت : امروز بعضی از کارهای و وعده ههای ما مثل زمان طاغوت شده است و همه پوچ توخالی است چرا که شاه و درباریان نیز در آن زمان فقط به دنبال منافع خود و ارتباط با دشمنانی بودند که در ظاهر دوست ما بودند ولی درباطن به دنبال دشمنی و تفرقه افکنی و تضیعف دین اسلام انقلاب بودند.

  مسوول نمایندگی ولی فقیه سپاه البرز در پیان افزود : جامعه ما با وجود مشکلاتی از جمله قوانین بعضی از بانک های و حقوق هایی نجومی که خیلی از مسئولین میگرند و چندسالی است که از مسیر اسلامی خود در حال خارج شدن است اما این را بدانند که با وجود ر رهنمود های مقام معظم رهبری همه این دسیسه های که به دنبال خدشه وارد کردن به جامعه اسلامی هستند از بیین خواهد رفت و مسولان این را بدانند که این جامعه صاحب دارد و روزی همه باید پاسخگو باشیم چرا که به فرموده امام (ره) گوش دادن به حرف ولی فقیه اطاعت از فرمان خداوند است .

  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">