ندای البرز
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۰:۰۹ 2018 Apr 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24581
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
 •   
  بخشدار مرکزی شهرستان البرز:
  راه دسترسی جاده الوند به کمال‌آباد یکی از دغدغه‌های مهم این بخش است.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز؛ صدیقه ربیعی در جلسه شورای اداری شهرستان البرز که صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری با حضور مسئولان شهرستان البرز برگزار شد با اشاره به مشکلات بخش مرکزی البرز اظهار کرد: راه دسترسی الوند به کمال‌آباد یکی از دغدغه‌های مهم این بخش است.
  وی افزود: یکی از درخواست‌های بخش مرکزی از فرماندار شهرستان البرز این است که راه کاری اساسی برای رفع مشکل جاده کمال آباد به الوند ارائه داده شود.
  بخشدار مرکزی شهرستان البرز با بیان اینکه علی‌رغم تفاهم‌نامه‌ای که برای تاسیس جاده مطلوب برای مسیر الوند به کمال آباد تنظیم شده بود اما هنوز مشکلات این جاده برطرف نشده است. این مسئول با اشاره به مشکلات جاده کمال آباد به الوند عنوان کرد: این مشکل به درخواست مردمی تبدیل شده است که خواسته به جا و به حق مردم است.
  وی ادامه داد: با توجه به اینکه به فصل بارندگی و سرما نزدیک می‌شویم خطرات جاده کمال آباد به الوند برای مردم بیشتر می‌شود که این موضوع رسیدگی سریعتر فرماندار شهرستان البرز را می‌طلبد.
  ربیعی ابراز کرد: دستگاهها و اداراتی که متولی فعالیت‌های فرهنگی هستند تمرکزشان از روی شهرها برداشته شده و به طور مستقل‌تری به فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی روستاها توجه داشته باشند.
  وی تصریح کرد: مسئولان باید به فعالیت‌های فرهنگی روستاها توجه ویژه‌ای داشته چرا که غفلت مسئولان در برنامه‌های فرهنگی و ورزشی و اجتماعی در این بخش‌ها، روستاها را در آینده با مشکل روبه‌رو می‌کند.
  بخشدار مرکزی شهرستان البرز عنوان کرد: نگاه ویژه مسئولان به فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی روستاها به ویژه روستاهای پر جمعیت بخش مرکزی،از آسیب‌های اجتماعی این شهرستان می‌کاهد.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">