ندای البرز
پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۲:۰۷ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16690
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۱
 •   
  با حضور تنی چند از مسؤولان؛
  در جلسه ای با حضور مدیران بلوک‌ها، فرمانده سپاه شهرستان البرز، رئیس شوراء و شهردار الوند مشکلات فرهنگی و اجتماعی موجود در مسکن مهر الوند بررسی شد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، جلسه بررسی مشکلات فرهنگی و اجتماعی موجود در کوی مسکن مهر شهر الوند عصر امروز؛ به همت حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی و با حضور  مدیران بلوک‌ها، فرمانده سپاه شهرستان البرز، رئیس شوراء و شهردار الوند برگزار شد.

  در این جلسه، یداله لطفی شهردار الوند با بیان اینکه مراقبت از حریم خانواده در برابر هجمه فرهنگی دشمن  یکی از موضوعات مهم و اساسی جامعه امروز است گفت: دشمنان انقلاب اسلامی با  تولید و پخش برنامه و فیلم‌های مختلف به دنبال ایجاد شبهه و از بین بردن بنیان خانواده هستند.

  شهردار الوند اضافه کرد: لزوم اطلاع رسانی و افزایش آگاهی‌های فردی و اجتماعی در خصوص آسیب‌های ماهواره برای کاهش تأثیرات این ابزار مخرب نقش بسزایی داشته و از اوجب واجبات است.

  در این جلسه پس از بیان مشکلات موجود؛ مقرر شد تا ظرف مدت یک ماه نسبت به زیباسازی و کف‌سازی محوطه، تعمیر روکش آسفالت، استقرارصندلی و نصب دوربین مداربسته درمحوطه و همچنین ساخت حسینیه درکنارساختمان‌های مسکن مهر اقدام شود.

  در خاتمه این جلسه؛  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) ضمن تشکر از حضور شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر گفت: مجموعه بسیج شهرستان البرز آمادگی دارد تا در راستای آگاه‌سازی عمومی و کاهش آسیب‌های اجتماعی با استفاده از اساتید مجرب و کارشناسان خبره کشوری نسبت به  برگزاری کلاس‌های توجیهی و جلسات مشاوره‌ای برای هر بلوک مسکن مهر به صورت جداگانه و رایگان اقدام نماید.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">