ندای البرز
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۷:۳۸ 2018 Aug 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11092
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۴
 •   
  نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:
  نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: ناحیه شهری مهرگان مشکلات زیادی دارد که به دلیل حجم گسترده ساخت و سازها باید از اعتبارات ملی و دولتی برای تامین نیازهای ساکنان استفاده کنیم.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، داود محمدی ظهر یکشنبه در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر محمدیه و شهردار گفت: شهر محمدیه همواره از جایگاه ویژه ای در نگاه مسئولان برخوردار بوده است و همدلی اعضای شورای شهر و شهرداری در این شهر زبانزد است که این وحدت موجب پیشرفت در کارها شده است.

  محمدی تصریح کرد: حوزه سلامت و بهداشت بسیار مهم است و همه باید تلاش کنند مشکلات این بخش حل شود و مجمع نمایندگان هم در این خصوص پیگیر است تا نیازها برطرف شود.

  نماینده قزوین، البرز وآبیک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در زمینه ساخت بیمارستان در شهر محمدیه و شهر الوند موافقت لازم را گرفته ایم و امیدواریم با مشارکت بخش خصوصی ساخت این مرکز درمانی تسریع شود.

  محمدی با اشاره به مشکلات ناحیه شهری مهرگان هم اظهارداشت: با توجه به حجم گسترده ساخت و سازهای ایجاد شده و مشکلات موجود در این ناحیه در هفته آینده جلسه ویژه ای با حضور استاندار خواهیم داشت تا بتوانیم برای تامین نیازها اقدام کنیم.

  وی افزود: به دلیل اعتبارات زیادی که تامین نیازهای روبنایی و زیربنایی مسکن مهر لازم دارد امیدواریم بتوانیم از اعتبارات دولتی و ملی در تکمیل خدمات رسانی در این ناحیه شهری استفاده کنیم.

  در ادامه علی کاظمی رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه با بیان مشکلات مهم شهر محمدیه و ناحیه شهری مهرگان اظهارداشت: یکی از مشکلات اساسی مردم درمان است که در سفر وزیر بهداشت قول همکاری برای ساخت بیمارستان داده شده که امیدواریم اجرایی شود.

  کاظمی بیان کرد: افت فشار آب و کمبود آب در مناطق شهری محمدیه سالهاست گریبانگیر شهروندان شهر بوده که از مسئولان و نمایندگان انتظار داریم برای حل آن اقدام کنند.

  در ادامه جلسه حسنی نائب رئیس شورای شهر محمدیه گفت:مدت چند سال از آماده سازی منطقه ۷ از سوی شهرداری می گذرد ولی متأسفانه برای حل مشکل آب این منطقه تدبیری نشده است.

  وی بیان کرد: راه اندازی بیمارستان در این شهر از ضرورت هاست اما تا اجرایی شدن این طرح می توانیم با توسعه و تجهیز درمانگاه های موجود در شهر از جمله درمانگاههای خیریه تقوی و قائم می توان بخشی از نیازهای پزشکی مردم را تامین کرد که با کلنگ زنی در گلسار یکم محمدیه برای احداث درمانگاه تخصصی امیدواریم وضعیت درمانی بهبود یابد.

  ایوبی عضو دیگر شورای اسلامی شهر محمدیه گفت: منطقی نیست تمام ادارات و دستگاهها از شهرداری انتظار مساعدت مالی دارند از طرفی مسئله شهرستان شدن محمدیه مسکوت مانده و از طرف دیگر ناوگان فرسوده شهری منتظر همکاری مسئولان است و اعتبارات نیز جوابگو نیست.

  وی افزود: افزایش تعرفه عوارض اتوبان بار سنگین مالی زیادی بر دوش خانواده ها علی الخصوص مردم مهرگان تحمیل کرده که باید برای جابجایی این عوارضی اقدام جدی شود.

  در ادامه حسین بهزادپور شهردار محمدیه ضمن تشکر از پیگیری مسائل مختلف شهر محمدیه و ناحیه شهری مهرگان توسط نمایندگان گفت: شهر محمدیه از توسعه خوبی برخوردار است و منطقه ۷ هم جدیداً وارد محدوده شهری شده و تمام دستگاهها موظفند خدمات مرتبط به خود را در این منطقه ارائه کنند.

  بهزادپور تصریح کرد: همچنین مالکان ۱۷ هزار قطعه ای پیگیر حل مشکلات تامین آب هستند و اداره آب به وظایف خود عمل نکرده است.

  وی افزود: سازمان مسکن نیز به تعهدات خود در ناحیه شهری مهرگان عمل نکرده در حالی که این اداره موظف است پس از تکمیل کامل مهرگان این ناحیه شهری  را تحویل شهرداری محمدیه دهد.

  منبع: مهر قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">