ندای البرز
سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۸:۰۹ 2018 Mar 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3376
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۳
 •   
  شهردار محمدیّه:
  شهردار محمدیه گفت: معابر محمدیه برای تردد معلولان استانداردسازی می‌شود تا آن‌ها نیز بتوانند به سهولت به فعالیت اجتماعی بپردازند.

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، حسین بهزادپور در گفت‌وگو با تسنیم ظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته است و همایش‌هایی که در محمدیه برگزار شده، استانداردهای معابر شهر مورد بررسی قرار گرفته است.

  وی افزود: همایش حقوق شهروندی که با هدف احقاق حقوق شهروندان و مناسب سازی معابر شهری که یکی از ابتدایی ترین حقوق شهروندان است، برگزار شد تأثیر مثبت و خوبی را در این زمینه در محمدیه داشت.

  شهردار محمدیه بیان کرد: مناسب سازی معابر جزو وظایف اصلی شهرداری است که شهرداری محمدیه نگاه ویژه‌ای به این مقوله دارد.

  بهزادپور با اشاره به استانداردی که برای  ساخت معابر در محمدیه  در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: در این همایش تدابیری برای سهولت در عبور و مرور همه افراد جامعه به ویژه معلولین در معابر شهری اندیشیده شده است.

  وی افزود: در همایش‌ حقوق شهروندی و مناسب سازی معابر شهری که در محمدیه برگزار شد، از کتاب مجموعه قوانین و مقررات و جزئیات اجرائی حقوق شهروندان رونمایی شد و از این پس معابر محمدیه طبق این استانداردها ساخته می‌شود.

  شهردار محمدیه تصریح کرد: در همایش حقوق شهروندی و مناسب سازی معابر شهری، منشوری تعبیه شده بود که تمامی مسئولان اجرایی آن را امضا کردند و در حال حاضر در اختیار تمامی ارگان های مربوط قرار گرفته است.

  بهزادپور با اشاره به اینکه معلولان نیز باید امکانات مناسب را برای تردد در سطح شهر داشته باشند، اعلام کرد: معابر محمدیه برای تردد معلولان استانداردسازی می‌شود تا آن‌ها نیز بتوانند به سهولت به فعالیت اجتماعی بپردازند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">