ندای البرز
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۲۹ 2018 Feb 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11411
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۰
 •   
  معاون فرماندار شهرستان البرز:
  معاون فرماندار شهرستان البرز در جلسه ستاد انتخابات شهرستان گفت: باید از همه ظرفیتها برای برگزاری انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری مردم استفاده شود.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز دهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان البرز با حضور مسئولین کمیته های این ستاد، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

  در این جلسه، معاون فرماندار شهرستان البرز در سخنانی، به سرانجام رسیدن برجام با حمایتهای مقام معظم رهبری، پایمردی ملت و تدبیر دولتمردان را تبریک گفت و آنرا دستاوردی بزرگ دانست.

  نصیری ضمن تشکر از اعضای ستاد انتخابات شهرستان، به تشریح اقدامات صورت گرفته در جهت برگزاری انتخابات پیش رو پرداخت و بیان داشت: باید از همه ظرفیتها برای برگزاری انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری مردم استفاده شود.

  وی تصریح کرد: برگزاری همزمان دو انتخابات موجب حساسیت بیشتر کار شده و ما در تلاشیم تا با برنامه ریزی مناسب انتخابات و با رعایت قوانین و مقررات، زمینه حضور گسترده آحاد مردم را فراهم آوریم.

  نصیری افزود: اعضاء و مسئولان کمیته های ستاد انتخابات شهرستان موظفند تا با رعایت اصل بی طرفی و با برنامه ریزی منسجم، در چارچوب قوانین و مقررات انجام وظیفه نمایند تا همچون گذشته، حضور حداکثری ملت شریف ایران اسلامی را در کنار صندوق های رأی شاهد باشیم.

  انتهای پیام

  یک نظر برای “باید از همه ظرفیتها برای برگزاری انتخاباتی پرشور استفاده شود”

  1. خاکستری گفت:

   نه اینکه متن خبر شما آری از نگاه جناحی است…..
   آقای نویسنده خبر
   مردم علف نمیخورند
   به اندازه خودشان درک دارند شعور دارند
   اگر خبر گزاری های ضد انقلاب کاری از دستشان بر می آمد که الان-شما داشتید بهمین شکل جهت ارتزاق خود در جبهه دیگر خبر مینوشتید
   اتفاقا این میتواند نشانه اعتدال باشد ”
   لطفا شما پارا فراتر بگذارید و دید خود را باز کنید. ودست ازاین تیتر های کودکانه جناحی بردارید

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">