ندای البرز
پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۳:۱۰ 2018 Feb 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11027
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۷
 •   
  در صدر هیئتی؛
  معاون وزیر راه و شهرسازی از ساختمان اداری شهرداری الوند که به تازگی برای ساخت بیمارستان دولتی اهداء شده، بازدید کرد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، ظهر پنجشنبه جعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی بهمراه دکتر حبیبی معاون فنی و عمرانی استاندار قزوین، مانی فر مدیر کل راه و شهرسازی استان و یدالله لطفی شهردار الوند از ساختمان اداری و در حال ساخت شهرداری الوند که به تازگی جهت ساخت بیمارستان اهداء گردید بازدید و از نزدیک در جریان روند ساخت بنای این بیمارستان قرار گرفته و دستورات لازم را درخصوص نحوه ی اعمال تغییرات به مدیر کل راه و شهرسازی استان صادر نمود.

  بازدید معاون وزیر راه و شهر سازی از بیمارستان دولتی الوند (2)

  علیزاده در این دیدار ضمن قدردانی از اقدام انسانی و خدا پسندانه شهردار و شورای اسلامی شهرالوند گفت: به ندرت شاهد آن هستیم که در یک شهر مدیریت شهر ی تا این حد به حوزه ی درمان اهمیت دهد که این اقدام راه و شهرسازی را نیز برآن خواهد داشت تا با سرعت دهی به ادامه ی راه هرچه سریعتر ساختمان حاضر را تکمیل و راه اندازی بیمارستان را تسریع نماید.

  یداله لطفی شهردار الوند نیز در این دیدار از معاون وزیر راه و شهرسازی خواست تا در ادامه ی پروژه، اداره ی کل راه و شهرسازی استان را یاری نموده و خواسته ی بحق مردم شهر الوند را محقق نمایند.

  بازدید معاون وزیر راه و شهر سازی از بیمارستان دولتی الوند (1)

   

  دکتر حبیبی معاون عمرانی استاندار قزوین نیز ضمن ارایه ی توضیحاتی دراین خصوص، اقدام شهردار و شورای شهر الوند را قابل ستایش دانسته و از معاونت وزیر خواست در پاسخ اقدام خوب مسئولان این شهرستان از ظرفیت وزارت راه و شهرسازی برای رفع مشکلات مبتلابه این شهرستان بخاطر نبود بیمارستان دولتی پایان دهد.

  منبع خبر: روابط عمومی شهرداری الوند

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">