ندای البرز
پنج شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۹:۵۷ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10375
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۹
 •   
  حجت‌الاسلام جانمحمدی:
  رئیس اسبق اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز گفت: از مهمترین وظایف سازمان تبلیغات اسلامی مقابله با تحجر و اندیشه های انحرافی است.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، اگر اهداف فرهنگی از دید همه متولیان همسو و در یک مسیر باشد، دستیابی به اهداف تعیین شده ساده تر خواهد بود.

  حجت‌الاسلام جانمحمدی تصریح کرد: تقویت انگیزه‌ فعالیت‌های مذهبی، عمق‌بخشی باورهای دینی، غنی سازی اعمال مذهبی، سوق دادن آحاد جامعه به سوی بصیرت دینی، گسترش معارف اهل بیت (ع)، مقابله با تحجر و اندیشه‌های انحرافی و تقویت ارزش‌های انقلاب اسلامی از جمله وظایف مهم سازمان تبلیغات اسلامی است.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز با تاکید بر اینکه وظیفه اصلی سازمان تبلیغات اسلامی مبارزه با خرافات است تصریح کرد: گفتمان های فرهنگی و دینی که سازمان تبلیغات آن را در دستور کار خود قرار داده است می تواند توسط عوامل سخت افزاری و نرم افزاری در جامعه تقویت شود.

  وی اظهار داشت: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز باید به‌عنوان یکی از متولیان اصلی فرهنگ دینی شهرستان در تعامل با دیگر متولیان فرهنگی در شهرستان، اهداف خود را با پشتوانه و حمایت آنان پیش ببرد.

  حجت‌الاسلام جانمحمدی افزود: اگر چنین کاری صورت گیرد می توان توطئه های دشمنان در زمینه تهاجم فرهنگی را خنثی کرد.

  وی اضافه کرد: استفاده از نخبگان جامعه، نیازسنجی از مخاطبان برای ارائه فعالیت های مدون و منسجم و ایجاد زمینه حضور جوانان و نوجوانان در عرصه های مختلف را از جمله مواردی برشمرد که می تواند در مقابله با این مسائل موثر باشد.

  این مسئول با اشاره به قدرت روزافزون اسلام در جهان گفت: امروز اقداماتی که برای ترویج فرقه‌های بهائیت و وهابیت با هزینه غرب در جامعه انجام می‌شود برای ریشه‌کنی اسلام بوده و چون استکبار از کاربرد تحریم ‌های اقتصادی مایوس شده، از این راه وارد شده است.

  گفتنی است، صبح امروز حجت الاسلام جانمحمدی به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک تعیین شد و شنید ها حاکی از آن است که حجت الاسلام حسینی، رئیس سابق اداره تبلیغات اسلامی آبیک جایگزین جانمحمدی خواهد شد.

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">