ندای البرز
دوشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۰:۱۵ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20773
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۳
 •   
  استاندار قزوین عنوان کرد:
  الوند یکی از شهرهای پر درآمد استان قزوین است و با درآمد شهر الوند خدمات ناحیه نصرت‌آباد تحت پوشش قرار گرفته و در صورت جدا شدن از این شهر خدماتی به نصرت‌آباد تعلق نمی‌گیرد و باید به صورت مجزا امور خود را انجام دهد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز در شهرستان البرز رضا عسگری در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قزوین که شب گذشته در سالن جلسات استانداری برگزار شد، به موضوع خروج ناحیه منفصل شهری نصرت‌آباد از حریم الوند اشاره کرد و گفت: مردم این ناحیه منفصل و ادارات شهر الوند خواستار تبدیل شدن این ناحیه به شهر هستند.
  فرمانده شهرستان البرز افزود: در ناحیه منفصل شهری نصرت‌آباد ۳۰ هزار نفر زندگی می‌کنند اما کارشناسانی که به بررسی این ناحیه پرداختند، موافق جدا شدن این ناحیه از الوند نبودند و مردم نصرت‌آباد برای مستقل شدن پیگیری‌های فراوانی انجام دادند.
  منوچهر حبیبی معاون امور اقتصادی استاندار قزوین هم در این جلسه گفت: الوند یکی از شهرهای پر درآمد استان قزوین است و با درآمد شهر الوند خدمات ناحیه نصرت‌آباد تحت پوشش قرار گرفته و در صورت جدا شدن از این شهر خدماتی به نصرت‌آباد تعلق نمی‌گیرد و باید به صورت مجزا امور خود را انجام دهد.
  استاندار قزوین هم در خصوص با ناحیه نصرت‌آباد تصریح کرد: آثار مثبت و منفی این موضوع را باید مورد سنجش قرار داد و اگر ناحیه نصرت‌آباد بخواهد از شهر الوند جدا شود، طبق تقسیمات کشوری به روستا تبدیل می‌شود.
  فریدون همتی افزود: تبدیل شدن به روستا و قطع ارائه خدمات به نصرت‌آباد موجب نارضایتی مردم نصرت‌آباد می‌شود و در خصوص این موضوع نباید عجله کرد.
  وی مطرح کرد: باید افق پروژه را بررسی کرد و در خصوص این موضوع قبل از سال جدید در یک جلسه، به صورت تخصصی به آن پرداخت.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">